Advert
Advert
Advert

MİLASSPOR DESTEK ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR…

MİLASSPOR DESTEK ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR…
Bu içerik 2771 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

İlçemizin köklü spor kulüplerinden biri olan Milasspor, geçtiğimiz hafta içinde yeni yönetimi ile Milas’ta bir dizi destek ziyaretlerini gerçekleştirmişti.

2017-2018 spor sezonunda, Muğla Süper Amatör Küme Ligi’nde yine şampiyonluk mücadelesi yapacak olan Milasspor, BAL Ligi hedefi doğrultusunda yeni yönetimi ile destek ziyaretlerine başladı.

Milasspor Kulüp Başkanı Hasan Özmen ve yeni yönetim ekibi geçtiğimiz hafta önce Milas Kaymakamı Eren Arslan’ı sonrasında Milas Emniyet Müdürü Turgay Ava’yı ve son olarak Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı makamlarında ziyaret ederek, yeni sezon çalışmaları ile ilgili bilgiler aktararak, yeni sezon da destek beklediklerini belirtmişlerdi.

Ziyaretler Bu kez Parti Başkanlarına Oldu…

Milasspor Kulübü Başkanı Hasan Özmen ve yeni yönetim ekibi destek ziyaretlerini 14 Haziran Çarşamba günü devam ettirdiler.

İsmi değişti…

3 Haziran Cumartesi günü yapılan Yeni Milasspor Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı’nda Yeni Milasspor’un isminden “Yeni “kelimesini kaldırmak için bir önerge veren Yeni Milasspor Kulübü Başkanı Hasan Özmen’in bu önergesi daha sonra Yeni Milasspor üyeleri tarafından desteklendi ve kabul oylarıyla Yeni Milaspor’un 2017-2018 sezondaki kulüp ismi Milasspor oldu.

AKP İle Başladılar…

İlk ziyaretlerini Ak Parti Milas İlçe Başkanlığı’na yapan Milasspor Yönetimi, Ak Parti Milas İlçe Başkanı Levent Akyer ile bir süre görüşerek, yeni sezondaki çalışmaları ile ilgili bilgiler verdiler.

Ak Parti Milas İlçe Başkan Yardımcısı Abdulmuttalip Akgül ve yönetim kurulu üyelerinden İlkay Daşkesen’in de yer aldıkları görüşmede Milasspor’un BAL Ligine yükselebilmesi için izlenecek yol konusunda fikir alışverişinde bulunuldu.

Ak Parti Milas İlçe Parti Başkanı Levent Akyer, Milasspor Kulüp Başkanı Hasan Özmen’e ve yönetim kurulu üyelerine yaptıkları ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “geçmiş dönemlerde AK Parti olarak, Milasspor’a vermiş olduğumuz destekler bu sene yine devam edecektir” dedi. Milasspor’un yerinin amatör küme olmadığını vurgulayan Başkan Levent Akyer, Milasspor’un kalıcı gelirleri olması gerekliliği üzerinde durarak, bir ve birlik olunduğu takdirde Milasspor Kulübü’nün özlenen gerçek yerine çıkacağını belirtti.

Milasspor’un, Milas’ın spor kulübü olduğunu vurgulayan Başkan Akyer; “spor kulüpleri her türlü siyasetin üzerinde olmalıdır” dedi. Başkan Akyer; “Ak Parti Milas Teşkilatı olarak kendilerine düşen görevleri yıl içersinde mevcut imkanlar dahilinde yapacaktır” diyerek, Milasspor’un yeni yönetim ekibine yeni sezonda başarılar diledi.

Milasspor Kulüp Başkanı Hasan Özmen ve Yönetim Ekibi, Ak Parti Milas İlçe Başkanı Levent Akyer’e ve yönetim kuruluna geçmiş dönemlerde verdikleri destekler nedeniyle teşekkür ederek, Milasspor’un şampiyonluk formasını Başkan Akyer’e armağan ettiler.

Milasspor Yönetimi gün içindeki ikinci ziyaretleri, CHP Milas Parti Teşkilatı’na oldu.

CHP Milas İlçe Başkanı Suat Özcan ve parti yönetim ekibi ile görüşen Milasspor yönetim ekibi, yeni sezon çalışmaları ile ilgili bilgileri bu kez CHP Yönetim ekibi ile paylaştılar.

Milasspor’u uzun yıllardır takip ettiklerini söyleyen CHP Milas İlçe Başkanı Suat Özcan başarıya giden yolun, alt yapı sporcularının yetiştirilmesinden ve A takımına kazandırılmasından geçtiğini söyleyerek, Milasspor kadrosu içinde Milaslı sporcuların da yer almaları gerekliliği üzerinde durdu.

CHP Yönetimi olarak, Milasspor’a destek vermenin kendilerini mutlu edeceğini de belirten Başkan Özcan, Milasspor Başkanı Hasan Özmen’i ve yönetim ekibini kutlayarak, yeni sezonda başarılar dilediğini söyledi.

Milasspor’un, CHP Milas Parti ziyaretinde Başkan Suat Özcan ile birlikte yönetim kurulu üyelerinden İlgin Göktepe, M. Anıl Zeybekoğlu, Mehmet Yaşar Yiğit, Halil Kaya, Mustafa Özgilergil ve Murat Taymaz da yer aldılar.

CHP Milas İlçe Başkanı Suat Özcan’a ve yönetim ekibine kendilerine zaman ayırdıkları için teşekkür eden Milasspor Kulüp Başkanı Hasan Özmen; “Milasspor, Milasspor’u sevenlerin destekleriyle yeni sezonda hem şampiyon olacak, hem de BAL Ligine yükselecektir” dedi.

Başkan Suat Özcan’a, Milasspor’un şampiyonluk formasını hediye eden Milasspor yönetimi daha sonra bu görüşmeyi bir fotoğraf karesinde birleştirdiler.

Son Ziyaret MHP’ye Gerçekleştirildi…

Milasspor Kulübü Yönetim ekibi ve Kulüp Başkanı Hasan Özmen’in parti başkanları ziyaretlerinin son durakları MHP Milas İlçe Teşkilatı oldu.

MHP Milas İlçe Başkanı Sinan Yılmaz ve yönetim ekibi üyelerinden Emin Nazmi Ünlüsoy’un da yer aldığı ziyarette yine 2017-2018 spor sezonunda, Milasspor’un yeni yönetimin yapacağı çalışmalarla ilgili bilgilerin görüşüldüğü toplantıda, MHP Milas İlçe Başkanı Sinan Yılmaz, Milasspor yönetim ekibine başarı dileklerini ileterek, Milasspor’a her zaman destek olacaklarını belirtti.

Milasspor Başkanı Hasan Özmen, Milassporun şampiyonluk formasını MHP Milas İlçe Başkanı Sinan Yılmaz’a vererek kendilerine zaman ayırdıkları için teşekkür etti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500