Advert
Advert
Advert

MİFAD’TAN TEŞEKKÜR…

MİFAD’TAN TEŞEKKÜR…
Bu içerik 1393 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Folklor Araştırma Derneği (MİFAD) yöneticileri, 3-4 Haziran 2017 tarihleri arasında gerçekleşen Kültür Festivali’nin ardından bir değerlendirme toplantısı yaptı… Toplantının sonunda ilçedeki tüm basın mensuplarına birer teşekkür belgesi veren MİFAD Yöneticileri, dar kapsamlı fakat organizasyon olarak çok başarılı bir festival olduğuna dikkat çekti…

Milas Sanat Merkezi’nde düzenlenen toplantıya Dernek Başkanı Mustafa Emekli ve yönetim kurulu Üyesi Emrah Mergen ile birlikte basın mensupları katıldı.

3-4 Haziran 2017 tarihleri arasında bu yıl, 6’ncısı düzenlenen Kültür Festivali ile ilgili bir değerlendirme yapan Başkan Emekli; “Geçtiğimiz yıllara nazaran dar kapsamlı bir program gibi görünse de organizasyon açısından son derece başarılı bir program oldu. Festivalin düzenlemesinde emeği geçen tüm eğitmenlerimize, öğrencilerimize, velilerimize, sponsorlarımıza ve bizlerin sesini topluma duyuran siz basın mensuplarımıza teşekkür ediyoruz.

Festival programında bizlerden kaynaklanan küçük bir sorun yaşandı. İlk gün sahne alan müzik bölümündeki öğrencilerimizin sunumu, programda yer almamış. Dolayısıyla kamuoyuna aktarma noktasında sizlerin de yapacağı bir şey yoktu. Bu anlamda dernek başkanı olarak çocuklarımızdan ve eğitmenlerimizden özür diliyoruz. Bir sonraki festivalde mutlaka bunu telafi edeceğiz” dedi.

Yapılan açıklamanın ardından toplantıya katılan basın mensuplarına, festivale sağladıkları katkı nedeniyle birer teşekkür belgesi verildi.

Kısa bir süre basın mensuplarıyla festivalin değerlendirmesi yapılırken, gelecek yıldan itibaren festival programının hazırlanması aşamasında karşılıklı fikir alışverişinde bulunulması kararlaştırıldı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500