Advert
Advert
Advert

KIŞ DÖNEMİ SATRANÇ KURSU SONA ERDİ…

KIŞ DÖNEMİ SATRANÇ KURSU SONA ERDİ…
Bu içerik 1522 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Belediyesi tarafından açılan Kış dönemi Satranç Kursu, düzenlenen ‘Satranç Şenliği’nin ardından sona erdi… Talep gelmesi durumunda Temmuz ayı içinde Yaz dönemi Satranç Kursu açılacağı bildirildi…

Milas Belediyesi Çocuk Kütüphanesi’nde düzenlenen satranç kursunda eğitim alan anasınıfı öğrencileri madalyalarını alarak kursu başarıyla tamamladılar. Yıl boyunca devam eden ve Eğitmenliğini TSF Milas İlçe Temsilcisi Elif Vildan Altunbozar‘ın yaptığı kursta, hafta içi günlerde Ana sınıfı yaş gruplarına eğitim verildi.

Yıl boyunca devam eden Satranç Kursu sonunda Çocuk Kütüphanesi’nde düzenlenen Satranç Şenliği ile minik öğrencilere madalya veridi.

Milas Belediyesi ile Türkiye Satranç Federasyonu Milas İlçe Temsilciliği işbirliği ile 2016 - 2017 sezonunda Milas Belediyesi Çocuk Kütüphanesi Satranç Eğitim Merkezi’nde açılan kursa katılan öğrencilere madalyaları TSF Milas İlçe Temsilcisi Elif Vildan Altunbozar ve Milas Belediyespor yöneticisi Ümit Demirbacak tarafından verildi.

Madalya töreni öncesinde bir konuşma yapan TSF Milas İlçe Temsilcisi Elif Vildan Altunbozar, Satranç Kursu ve satrançla ilgili etkinliklere katkı ve desteklerinden dolayı Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’a teşekkür etti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500