Advert
Advert
Advert

YENİ KUŞAKLARINI TAKTILAR…

YENİ KUŞAKLARINI TAKTILAR…
Bu içerik 1317 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Belediyespor karate sporcuları, geçtiğimiz hafta içinde yeni kuşaklarını takmanın heyecanını yaşadılar.

Milas Belediyesi karate salonunda yapılan kuşak sınavına, Milas Belediyespor’un 60 minik, küçük ve genç sporcusu katıldı.

Milas Belediyesi 5.Dan, 2. Kademe Karate Antrenörü Gazi Mustafa Yazıcıoğlu ve 2. Dan Antrenör Emre Özsoy’un nezaretinde yapılan kuşak sınavında sporcu öğrenciler, önce aldıkları karnelerini antrenörlerine gösterdiler ve daha sonrasında aldıkları eğitimlerle ilgili soruları cevaplayarak yeni kuşaklarını taktılar.

Milas Belediyespor’un sporcuları kuşak sınavında, yıl boyunca aldıkları eğitimlerin karşılığı olarak kendilerine öğretilen hareketleri başarıyla yaptılar.

Milas Belediyesi karate sporcularının 10 Haziran Cumartesi günkü kuşak sınavına, sporcuların aileleri de katılarak destek oldular.

Kuşak sınavında bir hayli heyecanlı oldukları görülen minik, küçük ve genç sporcular kuşak sınavını başarıyla geçerek, yeni kuşaklarını antrenörlerinin elinden aldılar.

Sarı, Turuncu, Yeşil, Mavi, Kahverengi ve Siyah kuşaklarını takınan sporcular günün anısı olarak antrenörleriyle bir fotoğraf karesinde bir araya gelerek, bu önemli günlerini pekiştirdiler.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500