Advert
Advert
Advert

MİLAS KAYMAKAMI EREN ARSLAN’DAN ZİYARETLER…

MİLAS KAYMAKAMI EREN ARSLAN’DAN ZİYARETLER…
Bu içerik 2639 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Kaymakamı Eren Arslan, ilçemizde yaşayan yaşlı, yardıma muhtaç durumda olup Milas Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’ndan yardım alan aileleri ziyaret etti…

Kaymakamlık Basın Bürosundan verilen bilgiye göre ziyaretlere, Milas Kaymakamı Eren Arslan’ın yanı sıra, Milas Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Cihan Kuran ve Milas İlçe Sağlık Müdürü Dr. M. Ergün Kırova da katıldılar.

Heyet, gün içinde, yaşamlarını Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nın yaptığı ayni ve nakdi yardımlarla sürdüren 4 aileyi evlerinde ziyaret ederek sorunlarını dinledi.

Ailelerin taleplerini not alarak ihtiyaçlarının karşılanması için Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Cihan Kuran’a gerekli talimatları verip takipçisi olacağını söyleyen Kaymakam Arslan, “Devletin sıcak eli her zaman sizinle beraberdir. Her zaman da olmaya devam edecektir. Gerek kendinizle ilgili gerekse çocuklarınızın eğitimiyle ilgili bizim yapabileceğimiz bir şey varsa yapmaya hazırız” dedi.

Ziyaret edilen evlere ayrıca birer adet erzak paketi de verildi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Mehmet avci     0000-00-00 Sayın kaymakamın hatrinizi sorar selamlar ımizi sunarım ben kazikli halkı olarak zehir solumaktan bıktık lütfen medya la bizi sınamayın sis bize yardımcı olabilir sinirz teşekür ederim