Advert
Advert
Advert

YENİ YÖNETİMİN İLK ZİYARETLERİ…

YENİ YÖNETİMİN İLK ZİYARETLERİ…
Bu içerik 1433 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

2017-2018 Muğla Süper Amatör Küme Ligi’nde geçen sene olduğu gibi bu sene de şampiyonluk mücadelesi yapacak olan ilçemiz spor kulübü Yeni Milasspor’un, 3 Haziran 2017 tarihinde göreve seçilen yeni yönetim ekibi ilk ziyaretlerini yaptı.

9 Haziran Cuma günü Yeni Milasspor Kulübü Yönetim ekibi, Başkan Hasan Özmen ile birlikte yeni sezon için ilk destek ziyaretini Milas Kaymakamı Eren Arslan’a yaptı.

Mor Beyaz Formayı Hediye Ettiler…

Milas Kaymakamı Eren Arslan’ı makamında ziyaret eden Yeni Milasspor Kulüp Başkanı Hasan Özmen ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Yeni Milasspor’un 2017-2018 sezonu hedefleri ile ilgili bilgiler verdiler.

2016-2017 sezonunu şampiyonlukla kapattıklarını vurgulayan Yeni Milasspor Kulüp Başkanı Hasan Özmen, BAL Ligi’ne çıkma hedeflerini yeni sezonda, yeni yönetimi ile gerçekleştirmek istediklerini söyledi.

Kaymakam Eren’den maddi ve manevi destek beklediklerini belirten Yeni Milasspor Yönetimi, yeni sezondaki çalışmaları ile ilgili olarak Milas Kaymakamı Eren Arslan’a bilgiler de verdiler.

Destek Sözü Geldi…

Milas Kaymakamı Eren Arslan, Yeni Milasspor’un yeni yönetiminin ziyareti ile ilgili olarak yaptığı açıklamada; “geçen sezon sonunda Muğla şampiyonu olduğunuz için sizleri kutluyorum” dedi ve yeni sezonda da kulüp yönetimine mevcut olanaklar dahilinde destek olma sözü verdi.

“Yeni Milasspor yönetim kadrosu olarak asıl görev sizlere düşecektir” diyen Kaymakam Eren Arslan; “sizlerin çalışmalarınıza bizlerde elbette destek vereceğiz” diyerek yeni sezonda yönetim ekibine başarı dileklerini iletti.

Yeni Milasspor Kulüp Yönetimi Milas Kaymakamı Eren Aslan’a şampiyonluk formasını hediye ederek, verdikleri destek için teşekkür ettiler.

Günün İkinci Ziyareti Emniyet Müdürüne Oldu…

Yeni Milasspor Kulübü Yönetim ekibinin ikinci ziyareti, Milas Emniyet Müdürü Turgay Ava’ya oldu.

Emniyet Müdürü Ava’yı makamında ziyaret eden Yeni Milasspor Kulübü Yönetim ekibi bir süre Emniyet Müdürü Turgay Ava ile geçen sezon ile ilgili olarak güzel bir sohbet gerçekleştirdiler.

Kıl payı kaçan BAL Ligi mücadelesini Muğla’da izlediğini belirten Emniyet Müdürü Ava, Yatağan karşılaşmasında oldukça heyecanlandığını vurgulayarak, görev yaptığı her kentte kent takımın şampiyon olduğunu belirtti.

Yeni Milasspor’un da şampiyon olduğunu söyleyen Emniyet Müdürü Turgay Ava yeni sezonda Milas Emniyet Müdürlüğü olarak, Yeni Milasspor yönetim kademesine gereken desteği vereceklerini belirtti.

Yeni Milasspor ‘un yeni yönetimine yeni sezonda başarı dileklerini belirten Milas Emniyet Müdürü Turgay Ava’ya geçen sezon verdikleri destek için teşekkür eden Yeni Milasspor Kulüp Başkanı Hasan Özmen ve yönetim ekibi daha sonra Emniyet Müdürü Turgay Ava ile günün anısı olarak hatıra fotoğrafı çektirerek, mor-beyaz şampiyonluk formasını hediye ettiler.

Son Ziyaret Onursal Başkan’a Yapıldı…

Yeni Milasspor Kulübü’nün 2017-2018 sezonunda görev yapacak yeni yönetim ekibi, kulüp başkanı Hasan Özmen ile birlikte günün son ziyaretini Yeni Milasspor Kulübü Onursal Başkanı ve Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’a yaptılar.

Başkan Tokat’ı makamında ziyaret eden Yeni Milasspor Kulübü Yönetim ekibi ve kulüp başkanı Hasan Özmen, Başkan Tokat’a 2016-2017 sezonunda kulüplerine verdikleri destek için teşekkür ederek, yeni sezonda şampiyonlukla birlikte BAL Ligi hedeflerinden şaşmadıklarını belirttiler.

Başkan Özmen 2 sezondur kulüp yönetimi olarak Milas’ın şampiyonluğu için mücadele ettiklerini vurgulayarak, elde edilen şampiyonlukta pay sahibi olan herkesi kutladığını söyledi.

Hedeflerinin BAL Ligi olduğunu vurgulayan Başkan Özmen kıl payı kaçırdıkları BAL Liginde yer alma mücadelelerini yeni sezonda da sürdüreceklerini söyleyerek, 2017-2018 sezonunda kulüp yönetiminde görev alan yönetim kurulu üyelerini Başkan Tokat’a tanıştırdı.

Başarı Çıtasını Yükseltmeliyiz…

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Kulüp Başkanı Hasan Özmen’i ve geçen sene kulüp yönetiminde görev yapan yönetim kurulu üyelerini şampiyonluk için kutlayarak; “gönlümüzde BAL Ligi vardı ancak olmadı” dedi.

Yakalanan şampiyonluğun sevincini yaşadıklarını söyleyen Başkan Tokat yeni sezonda görev yapacak yönetim kurulu üyelerini üstlendikleri görevler nedeniyle kutlayarak; “yeni sezonda asıl iş sizlere düşüyor” dedi.

Başarı çıtasını daha da yükseltmelerini yeni yönetim ekibinden beklediğini vurgulayan Başkan Tokat bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da Yeni Milasspor’un başarısı için ellerindeki mevcut imkanlar dahilinde destekleri sürdürmeye çalışacaklarını söyleyerek, yeni sezonda görev yapacak üyelere başarı dileklerini iletti.

Yeni Milasspor’un Milas’ın ve Milaslıların spor kulübü olduğuna değinen Başkan Tokat’a, Yeni Milasspor Kulübü Başkanı Hasan Özmen ve yönetim ekibi mor-beyaz şampiyonluk formasını vererek, kendisine verdikleri destekler için bir kez daha teşekkür ettiler.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Fanatık taraftar     0000-00-00 Koskoca milasspor ne hallere düşmüş, yazıklar olsun hic kimse sahip cikmak istemiyor,ama herkes basari istiyor, ne diyekim millet superlige cikarken sen mahalle maçı yapmaya devam ediyorsun,bal ligi kil payi kacmis yazmış,hocam 90.dk da 2-0 dan maç verilemez,bos tribünlere oynarlar artık...