Advert
Advert
Advert

‘SÜPER DADIM’DAN ‘SÜPER’ BİR GECE…

‘SÜPER DADIM’DAN ‘SÜPER’ BİR GECE…
Bu içerik 2231 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

‘Süper Dadım’ olarak da bilinen Özel Milas Anaokulu, 2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılı’nı, Amfi Tiyatro’da düzenlenen mezuniyet etkinliği ile noktaladı… Mezun olan 5 yaş grubunun ‘kep atma’ töreni ve miniklerin gösterileri anne-babaları tarafından büyük bir gururla izlenirken, çocuklarını görüntülemek isteyen velilerin çabası görülmeye değerdi…

Okul Öncesi Öğretmeni Ayşe Eylem Çavaş’ın sunumunu yaptığı yılsonu etkinliği, tüm şehitlerimiz için bir dakikalık saygı duruşu ve İstiklâl Marşımızın okunmasıyla başladı.

Okul öğrencilerinin hazırlamış olduğu toplu koro çalışmaları ile başlayan gece, okul öğretmenlerinden Halil İbrahim Hakyemez tarafından hazırlanan İngilizce koro ile sürdü.

Yılsonu etkinliği yine okul öğretmenlerinden Oğuzhan Bursalı tarafından hazırlanan dans gösterileri, karma sınıf olarak düzenlenen halk oyunları gösterisi, ‘Gülen Yüzler’ sınıfı öğrencileri ‘Beyaz Kelebekler’ şarkısını değiştirerek ‘Renkli Kelebekler’ olarak seslendirdiler ve şarkı eşliğinde bir de dans gösterisi sundular.

‘Uçan Balonlar’ sınıfı öğrencileri tarafından ‘Rengarenk’ adlı şarkı ve dans gösterisi, okul öğretmenlerinden Giraycan Yardım tarafından hazırlanan jimnastik ekibi gösterisi, ‘Minik Kalpler’ sınıfı öğrencileri tarafından ‘Bomm Bomm’ dans gösterisi, ‘Neşeli Bulutlar’ sınıfı kızlarının hazırlamış olduğu ‘Lirik Dans Gösterisi’ ve ‘Sevgi Çiçekleri’ sınıfının hazırlamış olduğu walls dans gösterisi ile devam eden gece, okul öğretmenlerinden Oğuzhan Bursalı tarafından hazırlanan dans gösterisi de izleyenlerden büyük alkış aldı.

Okulun ‘minik abla’ ve ‘abilerinden’ mükemmel bir dans gösterisi için sahne alan ‘Bilgin yumurcaklar’ gecenin yıldızları olurken, okulun kurucusu Nazlı Yıldız, yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“Bütün bir yıl boyunca çocuklarımız büyük bir gayret ve özveri ile çalıştılar. Okul hayatlarının en önemli adımlarından biri olan anaokulu başarı ile tamamladılar. 6 yaş grubunu okulumuzdan uğurlamanın hüznünü, diğer yaş gruplarıyla önümüzdeki sene yeniden bir arada olmanın sevinci ile bir yılı daha geri de bıraktık. Bütün bir yılın yorgunluğunu, öğrencilerimiz ve siz velilerimizle atacak olmaktan çok mutluyuz. Bizi bu mutlu günümüzde yalnız bırakmadığınız için hepinize çok teşekkür ediyoruz. Sözü 5 yaş öğretmenim gizem ve aslı hocama bırakıyorum. Emeklerinden dolayı tüm öğretmenlerimi teşekkür ediyorum.”

5 yaş öğretmeni Mesude Aslı Akçay ve Gizem Mazı, öğrencileri ile birlikte mezuniyeti için sahneye davet edilerek çocuklara diplomaları takdim edildi.

Gecenin finalinde okulun beden eğitimi öğretmeni Giraycan Yardım tarafından sunulan ‘Ateş’ gösterisi ise büyük bir dikkatle izlendi. Mezuniyet töreni, tüm öğretmenlerin günün anısına çektirdikleri fotoğraf ile sona erdi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500