Advert
Advert
Advert

MUĞLASPOR’DA EGEMEN URHAN DÖNEMİ BAŞLADI…

MUĞLASPOR’DA EGEMEN URHAN DÖNEMİ BAŞLADI…
Bu içerik 1604 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

2016-2017 Spor sezonunda Muğlaspor’la lig mücadelesini yapan Teknik Sorumlu Cem Cambaz yeni sezonda takımın başında olmayacak.

Muğlaspor  Genel Kaptanı Süleyman Akbulut konu ile ilgili olarak Muğla Basınına yaptığı açıklamada Teknik Sorumlu Cem Cambaz ile karşılıklı anlaşmaya vardıklarını belirterek “yeni dönemde Cem Hoca aramızda olmayacak” dedi. Cem Cambaz’a teşekkür ettiğini söyleyen Muğlaspor Genel Kaptanı Süleyman Akbulut yeni dönemde takımın teknik sorumlusu olarak göreve Egemen Urhan’ın getirildiğini açıkladı.

Haluk Beyimoğlu Başkanlığındaki yönetim kurulu tarafından Muğlaspor Teknik Sorumluluğuna getirilen Muğlalı Teknik Adam Egemen Urhan düzenlenen törenle imzayı attı ve resmen görevine başladı. Yıllarının geçtiği yeşil beyazlı kulübün yuvası olduğunu ifade eden Teknik Sorumlu Urhan, bütün camianın tek yürek olması ile istenilen hedeflere ulaşılacağını kaydetti.

Muğlaspor Yönetim Kurulu tarafından Profesyonel Takım Teknik Sorumluluğuna getirilen Muğlalı Teknik Adam Egemen Urhan sözleşme imzalayarak resmen görevine başladı. Egemen Urhan için Muğlaspor Kulübünde düzenlenen imza törenine Mali As Başkan Emre Oskay ve Genel Kaptan Süleyman Akbulut katıldı.

İmza töreninde konuşan Muğlaspor Teknik Sorumlusu Egemen Urhan, yıllarca görev yaptığı yeşil beyazlı kulübü yuvası gibi gördüğünü ifade ederek, yeniden Muğlaspor çatısı altında çalışacak olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu söyledi. Urhan, “Bu sene yuvamızda mücadele vereceğiz. Hem şehrim hem kulübüm ve ailem için hayırlısı olur inşallah. Tüm camiamızın takımımıza desteklerini bekliyoruz. Tüm camia tek yürek olursa hedeflere daha kolay ulaşırız” dedi.

Muğlaspor yönetim kurulu futbol şubesi olarak, teknik anlamda kendi modellerini oluşturmaya çalıştıklarını kaydeden Muğlaspor Genel Kaptanı Süleyman Akbulut, yeni model çerçevesinde Profesyonel Takım Teknik Sorumluluğuna getirilen Egemen Hoca’ya başarılar diledi.

Egemen Urhan ile daha önce de çalıştıklarını dile getiren Genel Kaptan Akbulut, “Egemen Hoca daha önce de kulübümüzde başarıyla görev yapmış bir teknik adam. Yeni sezonda da başarılı olacağına yönetim olarak inancımız tam. İmzalanan anlaşmanın hem kulübümüze hem de hocamıza hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500