Advert
Advert
Advert

İLÇE BAŞKANINDAN TEŞKİLATINA İFTAR YEMEĞİ…

İLÇE BAŞKANINDAN TEŞKİLATINA İFTAR YEMEĞİ…
Bu içerik 4268 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

AK Parti Milas İlçe Başkanı Levent Akyer, yönetim kurulu, kadın ve gençlik kolları üyeleri ve ailelerine bir iftar yemeği verdi…

Tüm yönetim kurulu, kadın ve gençlik kolları yönetimleri, partinin Milas belediye meclis üyeleri ve ailelerinin katıldığı iftar yemeği, kalabalık bir katılımla gerçekleşti. İçinde bulunduğumuz Ramazan ayı nedeniyle ilçe başkanı Akyer tarafından parti kademelerindeki üyelere verilen iftar yemeğinde kısa bir konuşma yapan Başkan Akyer tüm katılımcılara teşekkür ederek; “Büyük bir coşku ile idrak etmeye devam ettiğimiz Ramazan-ı Şerifi’nizi kutluyorum. Rabbim gelecekteki nice Ramazan aylarını tüm sevdiklerinizle birlikte geçirmeyi, sağlıklı-huzurlu ve mutlu bir şekilde yaşamayı ve bayramı da aynı coşku ile karşılamayı ve geçirmeyi nasip etsin.

Önümüzdeki günlerde daha geniş kapsamlı, il başkanlığımız başta olmak üzere, tüm ilçe teşkilatlarımızın ve Milaslı hemşehrilerimizin katılacağı, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu sene de Milas İlçe Teşkilatı olarak bir iftar yemeği vereceğiz. Bu tür etkinlikleri gerçekten önemsiyoruz çünkü bu etkinlikler bizlerin bir araya gelmesine vesile olmaktadır. Tüm parti organlarımız ve ailelerinin tanışmasına, kaynaşmasına ve güçbirliği yapmasına katkı sunan bu tür etkinlikler, halkımızla da buluşmamızı sağlıyor” diyerek, yarısını geride bıraktığımız Ramazan ayının tüm güzelliklerini ilçe olarak yaşadığımıza vurgu yaptı.

Yenilen ve ardından yapılan dua ile sona eren iftar yemeğinin ardından parti mensupları, içilen çaylar eşliğinde bir süre sohbet ettiler.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500