Advert
Advert
Advert

YAZ SPOR OKULLARI AÇILIYOR…

YAZ SPOR OKULLARI AÇILIYOR…
Bu içerik 2465 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından her yıl yaz aylarında açılan spor kursları için başvuru süresi başladı…

Çocukların ve gençlerin kötü alışkanlıklardan uzak durmalarını sağlamak, yaz aylarında evlerine kapanıp kalmamaları ve sosyal bireyler olmaları amacıyla Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından açılan yaz spor okullarının yaz aylarında başlayacak olan yaz spor okullarının branşları belli oldu.

Hentbol, Badminton, Judo, Güreş, Karate, Masa Tenisi, Atletizm, Kort Tenisi, Kick Boks, Basketbol ve Voleybol branşlarında açılacak olan spor okullarına müracaat süresi başladı. Müracaatlar Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü’ne (Kapalı Spor Salonu yanı) yapılabilecek.

Belirlenen yaz spor okullarının hangi tarihte ve derslerin hangi günlerde olacağı ise İlçe Spor Kurulu tarafından okulların kapanmasının ardından yapılacak olan toplantıyla belli olacak.

Açılacak olan kurslarla ilgili kısa bir açıklama yapan Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mustafa Ali Ünlüsoy, “Her yıl olduğu gibi çocuklarımız ve gençlerimiz için bu yaz aylarında da spor okullarımızı açıyoruz. Her yıl birçok evladımız bu yaz okulları sayesinde yaz tatillerini hem daha renkli geçirirken hem de ilk kez sporla tanışma şansını yakalıyorlar. Ben tüm velilerimize seslenmek istiyorum. Lütfen çocuğunuzun en az bir branşta spor yapmasına olanak sağlayın ve onlara destek olun. Çocuklarımızın spor yapmaları hem derslerinde hem de sağlıklı bireyler olarak yetişmesine sağlayacağı katkı bakımından önemli. Yaz spor okulları başvuruları şuanda başladı ve devam ediyor. Çocuklarını bu okullarımıza yazdırmak isteyen velilerimizi bekliyoruz” dedi.

Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından açılacak olan kurslar ve kurslarda görev yapacak olan eğitmenlerin isim listesi ise aşağıdaki tabloda verilmiştir:

Hentbol - Tuğçe Handan Demirel / Badminton - Pınar Demir / Judo - Celal Yıldız / Güreş - Abdullah Aldemir / Karate - Mehmet Tavaslı / Masa Tenisi - Reşit Sinan / Atletizm - Yadigar Yılmaz / Kort Tenisi - Ercan Çatak / Kick Boks - Bekir Okkalı / Basketbol - İbrahim Şahin / Voleybol - Ülker Olgun Taş

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Fatma     0000-00-00 7 yaşındaki çocukları alıyormusunuz?
Fatma     0000-00-00 7 yaşındaki çocukları alıyormusunuz?