Advert
Advert
Advert

MİLAS’A BİR KUPA’DA BRİÇ TAKIMINDAN…

MİLAS’A BİR KUPA’DA BRİÇ TAKIMINDAN…
Bu içerik 1505 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Belediyesi Spor Kulübü bünyesinde açtığı spor branşlarında başarıya doymuyor… Hentbol, Voleybol, Basketbol, Satranç, Briç, Karate gibi birçok spor dalında faaliyet gösteren Milas Belediye Spor elde ettiği başarılarla adından sıkça söz ettiriyor… Karate ve satranç dalında çeşitli kupa ve madalya, Hentbol’de Türkiye Şampiyonluğu ve Voleybol takımı ile de 2. Lig te Şampiyonluk gibi başarılara bir yenisini Briç takımı ekledi…

21-23 Nisan tarihleri arasında Marmaris’te düzenlenen turnuvaya katılan ve 17 takım arasında oynanan müsabakalar sonucu Batı Akdeniz Bölge Şampiyonu olan Milas Belediyespor kulübü Briç takım oyuncuları kupayı Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’a getirdi. Dr. Süleyman Koç, Nevzat Aydoğdu, Fikret Aydoğdu, Zeki Aracı, Özgür Kavrak, Emre Uçaryiğit isimlerinden oluşan Briç takım oyuncuları zorlu geçen müsabakalar sonucu kazandıkları başarının mutluluğunu Başkan Tokat ile paylaştı.

Elde edilen başarıdan dolayı Briç takım oyuncularını kutlayan Başkan Tokat; “Böylesine müstesna bir dalda böylesine prestijli bir kupayı Milas ve Kulübümüze kazandırdığınız için teşekkür ediyor, önümüzdeki turnuvalarda başarılarınızın devamını diliyorum” dedi.

Milas Belediye Spor Kulübü 29 Temmuz -3 Ağustos tarihleri arasında Eskişehir’de düzenlenecek Türkiye kulüpler şampiyonasına katılacak. 75. Yıl Milas Devlet Hastanesi’nde görevli bir dönem önceki Briç Federasyonu Başkanı Nevzat Aydoğdu, Dünyanın en iyi oyuncuları arasında gösterilen Alfredo Versace ve Mustafa Cem Tokay bu turnuvada Milas Belediyespor kulübü adına oynayacaklar.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500