Advert
Advert
Advert

HASAN ÖZMEN YENİDEN BAŞKAN SEÇİLDİ…

HASAN ÖZMEN YENİDEN BAŞKAN SEÇİLDİ…
Bu içerik 5558 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

3 Haziran Cumartesi günü Milas Aşkıdil Akarca Konferans ve Toplantı Salonunda yapılan Yeni Milasspor Olağanüstü Genel Kurul Toplantısında Yeni Milasspor Üyeleri 2017-2018 sezonunda yönetim kademesinde görev yapacak yeni başkan ve yönetim ekibini seçtiler.

360 üyesi olan Yeni Milasspor’da 45 üye toplantıya gelerek başkan ve yönetim ekibi için oy kullandı.

Yeni Milasspor Kulüp Başkanı Hasan Özmen’in tek listesi yapılan oylama sonucunda 2017-2018 sezonu için güvenoyu aldı.

Divan Kurulu Üyeliklerini Halil İbrahim Gülen, Recep Panay ve Ahmet Gürel Karakaş’ın yaptığı Yeni Milasspor Olağanüstü Genel Kurul Toplantısında açılış konuşması yapan Başkan Hasan Özmen toplantıya katılan üyelere hoş geldiniz dedi ve toplantıya katıldıkları için teşekkür etti.

2015-2017 Sezondaki sportif çalışmalar ve kulübün mali tablosu ile ilgili olarak bilgiler veren Başkan Özmen Yeni Milasspor da ki hedefini şampiyonluk olarak belirlediklerini ve şampiyon olduklarını vurgulayarak “görev yapacağım son senemde yine hedefimiz şampiyonluk ve Yeni Milasspor’un layık olduğu üst liglerde yer almasıdır” dedi.

Kulüp üyelerinden Mehmet Ekmekçi dilek ve temenniler bölümünde söz alarak Yeni Milasspor’un güçlü bir kulüp olduğunu ancak çok az sayıda üye katılımcısı ile toplantı yapmasının üzücü olduğunu belirterek göreve gelecek olan yeni yöneticileri çok fazla tanımadıklarını söyledi.

Yeni Milasspor’un tesisinin aracının antrenman yapacak sahasını olmadığını belirten Mehmet Ekmekçi bu şartlarda Yeni Milasspor’un güçlü bir kulüp olmasının ve üst liglerde yer almasının mümkün olamayacağını vurguladı.

Mehmet Ekmekçi ile Kulüp Başkanı Hasan Özmen arasında söylenen sözler sonrasında yaşanan gerginlik Divan Başkanı Halil İbrahim Gülen’in uyarıları ile çok fazla büyümeden önlendi ve toplantı kaldığı yerden devam etti.

2015-2016 ve 2016-2017 sezonlarında Yeni Milasspor Kulüp Yönetiminde yer alan Başkan Hasan Özmen’in listesi katılımcı üyeler tarafından oylanarak seçim işlemi tamamlandı.

2017-2018 Sezonunda görev yapacak Yeni Milasspor Kulübü Yönetim Kadrosu yeniden belirlenmiş oldu.

2017-2018 Yeni Milasspor Yönetim Kurulu Listesi

1- Hasan Özmen, 2- Mehmet Bakbak, 3- Cengiz Çeşme, 4- Mehmet Ötenen, 5- Önder Sevim, 6- Çağrı Subaşı, 7- Çağlar Koban, 8- Atilla Uzunoğulları, 9- Tuğrul Durukan, 10- Ozan Güngör, 11- Ercan Polat, 12- Mehmet Aydeniz, 13- Muhammet Ali Öz, 14- Mahmur Karakaya, 15- Ahmet Gürel Karakaş

Dernek Denetleme Kurulu

1- Mehmet Çalışkan, 2- Ahmet Karabıyık, 3- Aykut Necipoğlu

ASKF Delege Listesi

1- Muhammet Tokat, 2- Zeynep Mat, 3- Faik Karagöz, 4- Halil İbrahim Gülen, 5- Hasan Özmen, 6- Uzay Kocabaş

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500