Advert
Advert
Advert

MİFAD MİNİKLER SATRANÇ TURNUVASI BAŞLIYOR…

MİFAD MİNİKLER SATRANÇ TURNUVASI BAŞLIYOR…
Bu içerik 1823 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Folklor Araştırma Derneği tarafından düzenlenen Kültür Festivali, okul öncesi öğrencilerinin katılacağı satranç turnuvası ile başlıyor.

Bu yıl ikincisi yapılacak olan minikler satranç turnuvası yarın saat 18’de, Milas Sanat Merkezi Toplantı Salonu’nda oynanmaya başlanacak.

Milas Satranç Temsilcisi ve Satranç Başhakemi Elif Vildan Altunbozar ve Satranç Başhakemlerinden Ali Ülgül’ün de hakem olarak görev yapacakları minikler satranç turnuvası bu yıl da yine renkli görüntülere sahne olacak.

Kültür Festivali…

Milas Folklor Araştırma Derneği Kulübü (MİFAD) tarafından her yıl geleneksel olarak yapılan kültür şenliğinin altıncısında, Milas ve Milaslılarla buluşacak olan küçük ve büyük geleceğin sanatçılarının gösterileri de 3-4 Haziran tarihlerinde Milas Amfi Tiyatro’da saat 21’de başlayacak.

MİFAD Başkanı Mustafa Emekli düzenleyecekleri Kültür Şenliği ile ilgili olarak yaptığı basın açıklamasında şenlik programı ile ilgili olarak basın mensuplarına bilgiler vererek, 3 ve 4 Haziran tarihlerinde yapılacak olan şenlik gösterilerini izlemeye herkesi davet etti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500