Advert
Advert
Advert

ÖĞRENCİLERİN COŞKUSU GÖRÜLMEYE DEĞERDİ…

ÖĞRENCİLERİN COŞKUSU GÖRÜLMEYE DEĞERDİ…
Bu içerik 1664 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Muğla Büyük Şehir Belediyesi Turizm ve Spor Daire Müdürlüğü tarafından sene içersinde Muğla ve çevre ilçeler ilkokullarındaki öğrencilerle sporu buluşturma projesi kapsamında ki etkinlik 31 Mayıs Çarşamba günü Milas Çomakdağ-İkiztaş ve Ketendere mahallemizde gerçekleştirildi.

Muğla Büyük Şehir Belediyesi’ne bağlı Spor Eğitimenleri Kutsay Gökçe, Ulaş Kozcu, Gökhan Altaş, Selçuk Kadri Benli, Soner Girgin ve Gizem Dilek Şimşek nezaretinde İkiztaş Mahalle İlkokulunda ki ilk spor etkinliğinde öğrencileri, okulun öğretmenleri karşıladılar.

Minik öğrencilerin yüzlerini boyayan spor eğitmenleri, minik öğrencilerle birlikte çeşitli oyunlar oynadılar ve birlikte yarışmalar yaparak çocuklara spor sevgisini aşılamaya çalıştılar.

Oynanan oyunlar ve yarışmalar sonrasında okulun öğrencilerine meyve suyu ve kek ikramında bulunuldu ve okula futbol topları hediye edildi.

31 Mayıs Çarşamba günü Kırsal Mahalle öğrencileri ile sporu buluşturan Muğla Büyük Şehir Belediyesi spor eğitmenleri, İkiztaş Mahallesi’ndeki öğrencilere veda ettiler ve ikinci okul olan Ketendere Mahallesi’ne geldiler.

Milas Çomakdağ-Ketendere Mahallesi’ndeki okulun öğrencileri ile çeşitli spor yarışmaları ve çocuk oyunları oynayan Muğla Büyük Şehir Belediyesi spor eğitmenleri oyunlar ve yarışlar sonrasında öğrencilere meyve suyu ve kek ikramında bulundular. Ketendere İlkokulu öğrencilerine ve okula top hediye eden Muğla Büyük Şehir Belediyesi spor eğitmenleri öğrencilere yarışmalar öncesinde spor tişörtleri dağıttılar.

Muğla Büyük Şehir Belediyesi’nin bir etkinliği olan kırsal mahalle okulundaki öğrencilerle sporu buluşturma çalışması İkiztaş ve Ketendere Mahalle İlkokulu öğrencilerini mutlu ederken, onlara güzel dakikalar yaşattı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500