Advert
Advert
Advert

ISPARTA ÖNCESİ BAŞKAN TOKAT’A ZİYARET…

ISPARTA ÖNCESİ BAŞKAN TOKAT’A ZİYARET…
Bu içerik 1916 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Isparta’da yapılacak olan Bölge Futbol karşılaşmalarında ilçemizi-ilimizi temsil edecek olan İl ve İlçe şampiyonumuz Yeni Milasspor U16 Futbol Takımı, Isparta yolculuğu öncesinde, Yeni Milasspor Kulübü Onursal Başkanı ve Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı makamında ziyaret ederek oynayacakları grup maçları ile ilgili bilgiler verdiler…

26 Mayıs Cuma günü gerçekleşen ziyarete Yeni Milasspor U16 Futbol Takımı sporcuları, antrenörler Mustafa İçöz, Selahattin Tireli ve Kulüp Başkanı Hasan Özmen ile yönetim kurulu üyelerinden Alt Yapı Sorumlusu Tuğrul Durukan, Önder Sevim ve Kulüp Müdürü Gökhan Evdaşı katıldılar.

Başarılı olacağınıza inanıyorum…

Başkan Tokat, sporcu, antrenör ve yöneticilerle bir süre görüşerek Milas ve Muğla şampiyonluğu için çok mutlu olduğunu belirtti. Kazanılan şampiyonluğun daha da anlamlı olabilmesi için Isparta’da yapılacak Bölge Grup karşılaşmalarında başarılı sonuçlar alınmasının önemi üzerinde duran Başkan Tokat, sporculara güvendiğini ve başarılı sonuçlar alarak daha üst turlarda mücadele edeceklerine inandığını vurguladı.

Yeni Milasspor Kulübü U16 Futbol Takımı sporcularıyla bir süre görüşen Başkan Tokat daha sonra sporcular, antrenör ve yöneticilerle birlikte günün anısına bir fotoğrafta bir araya geldiler.

Ziyaret sonrasında sporcuları tek tek uğurlayan Başkan Tokat, takım çalışanlarına başarı dileklerini bir kez daha iletti.

Teşekkür…

Bu arada, Yeni Milasspor Kulübü U16 Futbol Takımı sporcu ve antrenörleri ile kulüp yönetimi Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’a, sezon içinde kendilerine verdiği destekler sebebiyle teşekkür ettiklerini söyleyerek, Isparta’daki Bölge Grup Karşılaşmalarında sahada iyi mücadele anlamında ellerinden geleni yaparak Milas ve Muğla’yı en iyi şekilde temsil edeceklerini belirttiler.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500