Advert
Advert
Advert

DR. METE ERSOY ORTAOKULU’NDA YILSONU ETKİNLİĞİ…

DR. METE ERSOY ORTAOKULU’NDA YILSONU ETKİNLİĞİ…
Bu içerik 4245 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Dr. Mete Ersoy Ortaokulu; Fen Bilimleri, Sosyal Bilimler, Teknoloji Tasarımı ve Resim derslerinde yıl boyu yapılan çalışmalar, okulun spor salonunda sergilendi… Öte yandan sergi, geleneksel pilav günü ile birleştirildi…

Milas İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, Milas Veterinerlik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hayrettin Akkaya, AK Parti Milas İlçe Başkanı Levent Akyer, Okul Müdürü İbrahim Türker Yaşoğlu, Dr. Mete Ersoy Anadolu Lisesi Müdürü Ali Aktaş, okul öğretmenleri, öğrenciler ve öğrenci velilerinin katıldığı sergi açılışı, okulun halk oyunları ekibi tarafından sunulan halk oyunları gösterisiyle başladı.

Halk oyunları gösterisinin ardından okulun spor salonunda hazırlanan ve bir gün sürecek olan serginin açılış kurdelesi, açılışa katılan protokol üyeleri tarafından kesildi.

Sergi açılışına katılan protokol üyeleri, hazırlanan bölümleri tek tek dolaşarak, öğretmen ve öğrencilerden yapılan çalışmalar ile ilgili bilgi alırken, okul idaresi ve okul aile birliği tarafından her yıl ortaklaşa yapılan geleneksel pilav günü de sergi etkinliği ile birleştirildi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500