Advert
Advert
Advert

GÜZEL MESAJLAR VERDİLER…

GÜZEL MESAJLAR VERDİLER…
Bu içerik 1951 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Atatürk Teknik ve Mesleki Anadolu Lisesi ve Zekeriya Gümüşkesen Ortaokulu öğrencilerinden Milas gençlerine ve çocuklarına anlamlı mesaj tiyatro gösterisi ile geldi.

Milas Teknik ve Mesleki Anadolu Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Hasan Başaran’ın yönetmenliğini yaptığı ve 3 farklı tiyatro oyunu ile sigara, alkol ve internet bağımlılığının kişilere verdiği zararı anlatan 1,5 saatlik oyun 24 Mayıs Çarşamba günü Milas Halk Eğitim Merkezi Konferans ve Toplantı Salonunda sergilendi.

İki okulun öğrencilerinin sahnedeki uyumu ve başarılı performansları oyunu izlemeye gelenlerin beğenisini ve alkışını aldı.

Milas Kaymakamı Eren Arslan, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, Zekeriya Gümüşkesen Ortaokulu Müdürü Erdal Ayaz, Milas Teknik ve Mesleki Anadolu Lisesi Müdürü Abdullah Er ve çok sayıda kurum müdürleri ve öğrencilerin izledikleri oyun sonrasında Milas Öğrenci Geliştirme ve Destekleme Programı Sorumlusu Hasan Karabağ oyunun yönetmenliğini yapan ve üçüncü oyunda rol alarak sahnede başarılı bir performans sergileyen Hasan Başaran’a çiçek vererek oynanan tiyatro oyunu için teşekkür etti.

Zekeriya Gümüşkesen Ortaokulu Müdürü Erdal Ayaz da yaptığı konuşmada çocukları ve gençleri zararlı alışkanlıklardan kurtarmak için tüm eğim camiasına görev düştüğünü belirterek, tiyatro oyununda rol alan tüm çocukları kutladı.

Oyun sonrasında Milas Milli Eğitim Müdürü İsa Bal sahneye çıkarak Zekeriya Gümüşkesen ve Milas Teknik ve Mesleki Anadolu Lisesi’nin tiyatro oyuncularını kutlayarak, oyunun mesajının herkes tarafından anlaşılması gerektiğini söyledi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500