Advert
Advert
Advert

UYUŞTURUCUYLA MÜCADELEDE ANLAMLI MESAJ…

UYUŞTURUCUYLA MÜCADELEDE ANLAMLI MESAJ…
Bu içerik 1194 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı, Madde bağımlılığı ile mücadele çalışmaları kapsamında uyuşturucu kullanımına dikkat çekmek amaçlı ve Türk gençliğini spora davet etmek için gerçekleştirdiği spor faaliyetlerine devam ediyor. Programlar kapsamında dostluk maçlarının ilkini basın mensupları ile gerçekleştiren Milas Ülkü Ocakları, ikinci dostluk maçını Milas Belediyesi çalışanları ile gerçekleştirdi.

Uyuşturucu kullanımına dikkat çekmek ve Türk gençliğini spora davet etmek için gerçekleştirilen sportif faaliyet hakkında açıklamalarda bulunan Milas Ülkü Ocakları Başkanı Hayrettin Gönül; “Ülkü Ocakları Genel Başkanımız Sayın Olcay Kılavuz'un talimatları doğrultusunda başlatmış olduğumuz madde bağımlılığı ile mücadele seferberliği çalışmalarımız devam etmektedir. Çalışmalarımızın bir parçası da kurum ve kuruluşlarımız ile Türk gençliğini spora davet amaçlı gerçekleştirdiğimiz halı saha müsabakalarımız olmaktadır. Bu doğrultuda ilk müsabakayı kıymetli basın mensuplarımız ile gerçekleştirmiştik. Bugün ise Milas Belediyesi ve değerli personeli ile aynı kaygı, aynı amaç ve aynı duyguları taşımakta ve Türk gençliğini madde bağımlılığına karşı spora davet ediyoruz.

Gençlerimizi para veya farklı amaçlar uğruna zehirleyenlere fırsat verilmemeli ve bu yolda üzerimize düşen ne ise yapmaya da kararlıyız. Vermiş oldukları destek için başta Zabıta Komiserim Emrah Veli Gökbel olmak üzere, bütün arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.

Tekraren çağrımızdır ki, Türk Gençliğine madde bağımlılığı değil; Başbuğ Atatürk'ün de tarif ettiği gibi zeki, çevik ve ahlaklı olmak yakışır. Muhtaç olduğunuz kudret, damarlarınızdaki asil kanda mevcuttur” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500