Advert
Advert
Advert

MİLLİ TAKIMIN EN KÜÇÜK SPORCUSU…

MİLLİ TAKIMIN EN KÜÇÜK SPORCUSU…
Bu içerik 1455 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Mehmet Güçlü Güreş Eğitim Merkezi, Grekoromen Güreş sporcularından biri olan 13 yaşındaki Abdullah Akdağ geçtiğimiz hafta içinde, Türkiye Grekoromen Güreş Milli Takımımız forması ile Sırbıstan’ın Başkenti Belgrad’ta yapılan 14-15 yaş Avrupa Güreş Şampiyonası’nda ilçemiz Milas’ı ve ülkemizi temsil etti.

Sırbistan Grekoromen Avrupa Güreş Şampiyonası’na Milas Mehmet Güçlü Güreş Eğitim Merkezi Güreş Antrenörleri Mustafa Boylu, Bünyamin Emik ve Abdullah Aldemir nezaretinde hazırlanan ve Milli Takım antrenörleri ile çalışmalarına devam eden küçük sporcumuz Abdullah Akdağ, Milli Takım forması ile çıktığı güreş müsabakasında rakibine yenilerek turnuvadan elenmiş oldu.

32 Kg.’da Avrupa Güreş Şampiyonası’nda milli takım formasını giyen başarılı sporcumuz Abdullah Akdağ, 2016-2017 sezonunda 2 kez Türkiye şampiyonu olarak altın madalya aldı.

Yaşının küçük olması nedeniyle doktor raporu ile güreş müsabakalarına katılan milli güreşçimiz gelecekte Milli Takımın formasının değişmez isimlerinden biri olacak.

Milas Mehmet Güçlü Güreş Eğitim Merkezi’nin küçük sporcularından biri olan Abdullah Akdağ küçük yaşında milli takım formasını giyerek, Milas’a güzel bir gurur yaşatmış oldu.

Milaslı sporcumuzu milli formayı giymesi nedeniyle kutluyor ve gelecekte güzel şampiyonluklar diliyoruz.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500