Advert
Advert
Advert

MUĞLA İKİNCİLİĞİNİ ELDE ETTİLER…

MUĞLA İKİNCİLİĞİNİ ELDE ETTİLER…
Bu içerik 1809 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

2016-2017 Muğla Kulüpler İl-Yöre Satranç Şampiyonası geçtiğimiz hafta içinde Muğla Menteşe Sosyal Bilimler Lisesi Konferans Salonunda yapıldı…

Turnuvaya 4 kulüp katıldı. Çift Döner Tur olarak yapılan turnuva 2 tur oynandı. Turnuvanın Şampiyonluğunu Köyceğiz Göl Spor Kulübü kazanırken ilçemiz temsilcisi Milas Belediyespor turnuva ikinciliğini elde etti. Muğla Büyük Şehir Belediyespor üçüncü ve Muğlaspor da dördüncü sırada turnuvayı tamamladılar.

Turnuvada 1. olan Köyceğiz Göl Spor Kulübü 7-14 Temmuz 2017 tarihlerinde yapılacak olan Türkiye Kulüpler Şampiyonasında ilimizi temsil edecektir.

Milas Satranç Temsilci ve Satranç Turnuvaları Başhakemi Elif Vildan Altunbozar Muğla Kulüpler Satranç Turnuvası ile ilgili olarak gazetemize yaptığı açıklamada şunları söyledi;

“Milas Belediye Spor Kulübü bu turnuvada 2. olarak bizi gururlandırmıştır. Milas İlçe Temsilcisi olarak bu başarıda emeği geçen başta Milas Belediye Başkanımız Sn. Muhammet Tokat’a, Milas Belediye Başkan yardımcımız Sn. Zeynep Mat’a, Milâs Belediye Başkan yardımcımız Sn. Faik Karagöz'e Milas Belediye Spor Kulübü Koordinatörü Sn.Ümit Demirbacak’a, sporcularımıza, TSF İl Temsilcisi Sn Ahmet Murat Yenici’ye, turnuvaya katılan tüm kulüplerimize, organizasyonda emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

 27-28 Mayıs 2017 tarihlerinde Milas ilçemizde MİTSO 19 Mayıs Gençlik Kupası Satranç Turnuvası yapılacaktır. Turnuvaya katılacak olan sporcularımız şimdiden başarılar diliyorum.”

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500