Advert
Advert
Advert

BİRLİK YÖNETİCİLERİNDEN VALİ ÇİÇEK’E ZİYARET…

BİRLİK YÖNETİCİLERİNDEN VALİ ÇİÇEK’E ZİYARET…
Bu içerik 1113 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Geçtiğimiz günlerde yapılan olağan genel kurulda güven tazeleyen Muğla İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Mehmet Aldemir ve Yönetim Kurulu üyeleri, Vali Amir Çiçek’i ziyaret etti…

Valilik makamında gerçekleşen ziyarete Muğla İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Mehmet Aldemir’in yanı sıra Başkan Yardımcısı Süleyman Gül, Yönetim Kurulu üyeleri Mehmet Etik, Sami Akgöz, Halîl İbrahim Aydoğan, Fettah Gülduran ve Bayram Kervan katıldılar.

Valilik Basın Bürosundan verilen bilgiye göre, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Çiçek, “Muğla İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Muğla’da hayvancılık sektörünün gelişmesi ve kalitesinin arttırılması için yoğun gayret gösteriyor. Yeniden seçilerek güven tazeleyen Mehmet Aldemir ve yönetimine çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Muğla İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Mehmet Aldemir ise, en son 500 baş damızlık gebe düve üretimi projesini hayata geçirdiklerini belirterek, “Bu proje ile çiftçimize % 50 devlet hibesi imkânı sağlıyoruz. Bunun gibi projeler üretmeye, çiftçimize katma değer sağlamaya devam edeceğiz” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500