Advert
Advert
Advert

BİR ŞAMPİYONLUKTA MENDİL KAPMACA DALINDA…

BİR ŞAMPİYONLUKTA MENDİL KAPMACA DALINDA…
Bu içerik 1868 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

19-20-21 Mayıs tarihleri arasında Adana’da yapılan ve Ege Bölgesinin şampiyonlarının yarıştığı Çocuk Oyunları Türkiye Şampiyonasına ilçemizi ve ilimizi temsilen katılan Milas Merkez Ortaokulu Mendil Kapmaca Takımı 9 başarılı takım arasında şampiyon olarak ilçemize ve ilimize şampiyonluk kupasını kazandırdı.

Antrenörleri Yavuz Doğan’ın nezaretinde yarışmalara katılan Milas ve Muğla Şampiyonu Merkez Ortaokulu Mendil Kapmaca Takımı şampiyonada karşılaştığı tüm rakiplerini yenerek Türkiye Şampiyonu olma başarısını gösterdi.

Tombik’te Ağaçlıhöyük Takımı Türkiye Dördüncüsü Oldu…

Aynı şampiyonada Tombik Oyunları yarışmasında 8 takım arasından dördüncü sırada yer alarak şampiyonayı başarıyla tamamlayan Ağaçlıhöyük Tombik takımı da Adana’daki yarışmalarda müsabakaları izleyenlerin beğenisini kazandı.

Geçtiğimiz hafta sonu Adana’da yapılan Çocuk Oyunları Türkiye Şampiyonası yarışmalarında 2 takımımızla birlikte Adana’ya gider sporcularımıza ve 2 takımımıza destek olan Türkiye Mendil Kapmaca Merkez Hakem Komitesi Başkanı İbrahim Şahin ile Türkiye Tombik Oyunları Merkez Hakem Komitesi Başkanı Hasan Başaran gazetemiz yaptıkları açıklamada Milas ve Muğla adına yarışmalara katılan ve başarılı sonuçlarla Milas’a dönen 2 takımımızı ve sporcularını kutladılar.

Adana’da yapılan yarışmalarda sporcularımızın ve 2 takımımızın Milas ve Muğla’yı en iyi şekilde temsil ettiklerini vurgulayan komite başkanları Hasan Başaran ve İbrahim Şahin Çocuk Oyunlarında elde edilen başarıların yeni Eğitim ve Öğretim yılında da devam edeceğini belirterek Milas’ın adını en iyi şekilde duyurmaya çalışan ve başarılarda emeği geçen herkese teşekkür ettiklerini söylediler.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500