Advert
Advert
Advert

AK PARTİLİ KADINLAR BİR ARAYA GELDİLER…

AK PARTİLİ KADINLAR BİR ARAYA GELDİLER…
Bu içerik 3999 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

AK Parti Milas İlçe Kadın Kolları üyeleri, TKİ Sosyal Tesisleri’nde birlik-beraberlik, dayanışma ve kaynaşma çayında bir araya geldi.

Partinin eski dönem ilçe kadın kolları başkanları Fehime Akdemir ve Nevilay Aydınol’un da katıldığı gecede, kısa bir süre önce göreve gelen İlçe Kadın Kolları Başkanı Necla Vatansever ve yönetim kurulu üyeleri, önümüzdeki sürecin çok daha yoğun bir çalışma temposu içerisinde geçeceğine dikkat çekerek “Bu yoğun tempo öncesi, düzenleyeceğimiz birçok etkinlikte motivasyonumuzu arttıracağız” dediler.

Gecenin açılış konuşmasını yapan İlçe Kadın Kolları Başkanı Necla Vatansever; “Çok değerli eski ilçe kadın kolları başkanlarım, mahalle temsilcilerim, kadın kolları üyelerim, uzaktan ve yakından gecemize katılan değerli partili hanımefendilere sevgi ve saygılarımı sunuyorum, hepiniz hoş geldiniz.

Öncelikle moral ve motivasyonumuzu arttırıcı, birlik ve beraberliğimizi güçlendiren bu organizasyonu, biz kadınlar için düzenleyen İlçe Başkanımız Sayın Levent Akyer’e teşekkür ediyorum.

Göreve geldiğim 5 Ocak 2017 tarihinden bugüne, arkadaşlarımla birlikte elimizden geldiği kadar birlik-beraberlik ve dayanışma içerisinde sürdürdüğümüz çalışma ve faaliyetlerimizi Milas’ımız ve ülkemizin geleceği adına durmadan, yılmadan devam edeceğimiz sözünü şahsım ve yönetimdeki arkadaşlarım adına sizlerin önünde söz veriyoruz.

Levent Başkanımızın desteği ile buna benzer programları daha da sıklaştıracağız” diyerek, geceye katılan konukların 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutladı.

İlçe Kadın Kolları Başkanı Vatansever’in ardından mikrofona davet edilen İlçe Başkanı Levent Akyer ise şunları söyledi:

“İlk önce geçmiş Anneler Günü’nüzü bir kez daha kutluyorum. Siyaset zor bir iştir. Bazen evinize hangi saatte gideceğiniz belirsizdir. Kimi zaman acaba eve gittiğimde kapı açılacak mı diye sormuşumdur. Ancak sevgili eşim beni asla yalnız bırakmadı. En büyük desteği kendisi vermiştir.

Aslında hepiniz öyle değil misiniz? Eşlerinize, işinde-gücünde, evinde her zaman ve her yerde en büyük destek siz hanımlardan gelmiştir. 15 yıldır tek başına iktidar olan partimiz, inanın sizler olmasaydınız, bu davanın her kademesinde görev alan, hiçbir karşılık beklemeden çalışan AK Kadınlar olmasaydı, eminim bu kutlu yolculuk sekteye uğrardı.

Bu nedenle sizler bu kutlu davanın mihenk taşlarısınız. Bugün eğer her seçimde bir parça da olsa oyumuzu arttırıyorsak, bunda en büyük pay sizlerindir. Gece-gündüz demeden, dağ-taş demeden koşan, çalışan, yorulmak nedir bilmeyen siz değerli AK Kadınlar olmasa, bizlerin yaptığı her iş eksik kalırdı.

Her fırsatta hedefimiz olan Milas Belediyesi’ni kazanmamızda da yine en büyük pay sizlerin olacaktır. Rabbim, bu hedefimize ulaşmayı hepimize nasip etsin.

Bildiğiniz gibi 21 Mayıs’ta büyük kurultayımız var. Partimizin kurucusu, 3 dönem başbakanlık yapan ve şimdi de Cumhurbaşkanımız olan Sayın Recep Tayyip Erdoğan, 16 Nisan’da yapılan halk oylaması sonrası uygulanacak yeni anayasa değişikliği ile yeniden partinin başına geçebiliyor. İşte bu nedenle 21 Mayıs’ta Sayın Cumhurbaşkanımız yeniden genel başkanlık görevini üstlenecek. Bu bizler için de yeni bir dönem demektir. Bu ülke, bu devlet, bu millet daha güçlü olacaktır. Yeni dönemde de en büyük görev sizlere düşüyor.”

Yapılan konuşmaların ardından gece, geç saatlere kadar eğlence ile devam etti.

Geceye, AK Parti Muğla İl Yönetim Kurulu Üyesi Hasret Kaya da katıldı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500