Advert
Advert
Advert

“ATATÜRK VE GENÇLİK” KONUŞULDU…

“ATATÜRK VE GENÇLİK” KONUŞULDU…
Bu içerik 1188 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından organize edilen “Atatürk ve Gençlik” isimli konferans başarılı bir şekilde yapıldı…

15-19 Mayıs Gençlik Haftası kutlamaları kapsamında Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından organize edilen, Milas Meslek Yüksek Okulu Müdürü Prof. Dr. Muzaffer Demir ve Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Okutmanı Osman Köse’nin konuşmacı olarak katıldığı Atatürk ve Gençlik” isimli konferans yapıldı.

Milas Belediyesi Toplantı ve düğün salonunda yapılan organizasyona; AK Parti Milas İlçe Teşkilatı Başkanı Levent Akyer, İlçe Jandarma Komutan vekili Bahadır İyilikçi, Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mustafa Ali Ünlüsoy, Milas Gençlik Merkezi Müdürü Aşkın Binbir, Milas Meslek Yüksek Okulu Müdür Yardımcısı Ünal Dereli, Milas Meslek Yüksek Okulu’nda görevli eğitmenler ve çok sayıda öğrenci katıldı.

Etkinliğin açılış konuşmasını yapan Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mustafa Ali Ünlüsoy, konuşmasının başında birlik mesajları vererek; “Bir olmalıyız, güçlü ve diri olarak birlikte olmalıyız. Güçlü Türkiye ancak bu şeklide ortaya çıkaktır” dedi. Ünlüsoy konuşmasında Atatürk’ün gençlere ne kadar önem verdiğini ise Cumhuriyeti gençliğe emanet etmesinden anlaşılacağını söyledi.

Bu konuşmanın ardından Milas Meslek Yüksek Okulu Müdürü Prof. Dr. Muzaffer Demir ve Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Okutmanı Osman Köse “Atatürk ve Gençlik” başlıklı sunumlarını gerçekleştirdiler.

Konuşmaların sonunda İlçe Jandarma Komutan vekili Bahadır İyilikçi Prof. Dr. Muzaffer Demir’e, AK Parti Milas İlçe Teşkilatı Başkanı Levent Akyer de Okutman Osman Köse’ye birer teşekkür belgesi takdim etti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500