Advert
Advert
Advert

YABANCI ÖĞRETMENLERDEN BAŞKAN TOKAT’A ZİYARET…

YABANCI ÖĞRETMENLERDEN BAŞKAN TOKAT’A ZİYARET…
Bu içerik 1673 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

1. Uluslararası Milas Balık Festivali ve Çocuk Oyunları Şenlikleri kapsamında Milas’a gelen Litvenya, Letonya, Makedonya gibi birçok yabancı ülkenin öğretmenleri ve öğrencileri Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı makamında ziyaret etti. Milas’ta olmaktan mutlu olduklarını belirten yabancı misafirler önümüzdeki yıllarda yapılacak etkinliklerde tekrar gelmek istediklerini belirterek, gösterilen ilgi ve alaka için Başkan Tokat’a teşekkür ettiler.

Kendisine yapılan ziyaret ve festivale verdikleri destek ve kattıkları renk için teşekkür eden ve  gelecek yıl  2’incisi yapılacak etkinliklerde tekrar görüşmek istediğini belirten Başkan Tokat sözlerine şöyle devam etti:  “Değişik ülkeler ve insanlarla tanışmak oranın kültürünü öğrenmek Milas olarak sevdiğimiz bir şey. Bir birimizi tanımak kaynaşmak ve ülkelerimizin tanıtımlarını yapmak adına bu tür organizasyonlar son derece önemli. Umuyorum ki bu etkinlik önümüzdeki yıllarda da kapsamı genişleyerek devam edecektir. Bölgemizdeki potansiyeli tanıtmak adına güzel ve başarılı bir organizasyon oldu. Bizler sizleri görmekten son derece mutlu olduk. Etkinliğe renk kattınız. Sizlere ziyaretiniz için teşekkür ediyor, önümüzdeki yıllarda tekrar görüşmeyi diliyorum.”

Ziyaret, öğretmenlerin Başkan Tokat’a ülkelerinden getirdikleri hediyeleri takim etmesinin ardından hatıra fotoğrafı çekilmesi ile son buldu.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500