Advert
Advert
Advert

ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU…

ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU…
Bu içerik 1923 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Basketbol ve futsalın şampiyonları ödüllerini aldılar…

19 Mayıs Gençlik Haftası nedeniyle Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde düzenlenen liseler spor etkinlikleri içinde yer alan basketbol ve futsal şampiyonluk karşılaşmaları, 17 Mayıs Çarşamba günü Milas Spor Salonu’nda oynandı.

Futsalın Şampiyonu Anadolu Lisesi…

Anadolu Lisesi:4 - Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi:3

Şampiyonluk karşılaşmalarının ilki futsal dalında yapıldı. Hakemliklerini Beden Eğitimi Öğretmenleri Ali Akın Çilek ve Çağrı Arıkan’ın yaptıkları futsal şampiyonluk maçında, Milas Anadolu Lisesi rakibi Atatürk Mesleki Eğitim ve Teknik Anadolu Lisesini 4-3 yenerek Milas şampiyonu oldu.

Basketbolun Şampiyonu Sebahattin Akyüz Fen Lisesi…

Sebahattin Akyüz Fen Lisesi:73 - İMİ Okulları:41

Milas Spor Salonu’nda Futsal şampiyonluk karşılaşması sonrasında oynanan, liseli erkekler basketbol şampiyonluk maçında Sebahattin Akyüz Fen Lisesi rakibi İMİ Okullarını 73-41’lik bir farkla yenerek Milas şampiyonu oldu.

4 periyotta da rakibinden üstün olan Sebahattin Akyüz Fen Lisesi periyotları 22-07,39-15,53-23 ve 73-41 alarak maçtan galip ayrıldı.

Milas Beden Eğitimi Öğretmenlerinden Yeter Sezer ve Celal Yıldızın yönettiği şampiyonluk karşılaşmasında Milas Sebahattin Akyüz Fen Lisesi sporcusu Ege Akçakır şampiyonluk maçının en skorel ve başarılı sporcusu olarak gelecek için umut verdi.

Ödül Töreni…

17 Mayıs Çarşamba günü Milas Spor Salonu’nda oynan futsal ve basketbol şampiyonluk karşılaşmaları sonrasında turnuvanın ödül töreni düzenlendi. Futsalda ve basketbolda liseli kız ve erkeklerde ilk üçe giren takımlara kupa ve madalyaları dağıtıldı.

Ödül töreninde masa tenisinde de ilk üçe giren sporcular ödüllerini aldılar. Turnuvalarda hakemlik yapan beden eğitimi öğretmelerine de teşekkür sertifikaları verildi.

Milas Kaymakamı Eren Aslan, Milas Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Mustafa Ali Ünlüsoy ve Milas Geçlik Merkezi Müdürü Aşkın Binbir sporculara ve başarılı takımlara ödüllerini vererek tüm takımları kutladılar.

Futsal Turnuvası Sıralaması…

Turnuva Şampiyonu: Anadolu Lisesi

Turnuva İkincisi: Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Turnuva Üçüncüsü: Dr Mete Ersoy Anadolu Lisesi

Erkekler Basketbol Turnuvası Sıralaması…

Turnuva Şampiyonu: Sebahattin Akyüz Fen Lisesi

Turnuva İkincisi: İMİ Okulları

Turnuva Üçüncüsü: Final Lisesi

Kızlar Basketbol Sıralaması…

Turnuva Şampiyonu: Sebahattin Akyüz Fen Lisesi

Turnuva İkincisi: Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Turnuva Üçüncüsü: Dr. Mete Ersoy Anadolu Lisesi

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500