Advert
Advert
Advert

MİLAS’A GÜMÜŞ MADALYA KAZANDIRDI…

MİLAS’A GÜMÜŞ MADALYA KAZANDIRDI…
Bu içerik 4330 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas’ın bireysel sporcularından biri olan 16 yaşındaki Dr. Mete Ersoy Anadolu Lisesi öğrencisi, Kos Adası doğumlu Mehmet Sarı, Mayıs ayı içinde Atina Elefsina’da katıldığı Avrupa Halter Şampiyonası’nda Powerlifting dalında Avrupa ikincisi oldu ve ilçemiz Milas’a gümüş madalya kazandırdı.

77 Kg.’da müsabakalara katılan Avrupa ikincimiz Mehmet Sarı, Atina’da yapılan Avrupa Halter Şampiyonası ile ilgili gazetemize açıklama yaparak başarısındaki pay sahibi olan antrenörü Ozan Erkan’a ve Milas Arena Cross Fitness Spor Salonu Sahibi hocası Sercan Günay’a teşekkür etti.

Atina turnuvasına 3 aydır hazırlandığını belirten genç sporcumuz Mehmet Sarı, İstanbul ve Milas’ta bu turnuva için hazırlık yaptığını söyledi.

Geçtiğimiz günler içinde Atina’da kazandığı ikincilik madalyası ile birlikte Milas’taki koçluğunu yapan Arena Cross Fitness Salonuna gelen Milas’ın bireysel sporcularından Mehmet Sarı yeni hedefinin dünya şampiyonluğu yarışması olduğunu vurgulayarak, yeni başarılara ulaşabilmek için çok çalışacağını belirtti.

Sporcusunu Kutladı…

Milas Arena Cross Fitness Spor Salonu sahibi ve işletmecisi Sercan Günay başarılı sporcu Mehmet Sarı’yı kutlayarak yaptığı açıklamada halter sporcusu Mehmet Sarı’nın istikbal vaat eden bir sporcu olduğunu belirtti. Sercan Günay; “Dünya şampiyonasına hazırlanmasında da sporcumuza desteğimiz devam edecektir”  dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500