Advert
Advert
Advert

VOLEYBOLUN BAŞARILI SPORCUSU EVLENDİ…

VOLEYBOLUN BAŞARILI SPORCUSU EVLENDİ…
Bu içerik 5177 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

İlçemizin voleybol sporcularından Tuğçe Arıkan hayatını Eskişehirli genç işadamı Serkan Çetin ile birleştirdi…

Yeni Milasspor Kulüp Futbol Antrenörlerinden Tarih Öğretmeni Hasan Ali Arıkan’ın kızı olan Tuğçe Arıkan yıllarca lise dönemlerinde voleybol sporu ile uğraştı. Milas Belediyespor Kulübünde de forma giyen başarılı sporcumuz Tuğçe Arıkan’ın abisi Çağrı Arıkan’da ilçemiz spor kulübü Yeni Milasspor’un futbol takım kaptanı olarak ilçemiz Milas’a yıllarca hizmet etti.

Genç ve başarılı sporcumuz Tuğçe Arıkan 13 Mayıs Cumartesi günü akşamı Milas Çöllüoğlu Kır ve Düğün Bahçesinde sevenlerinin ve yakınlarının önünde evlenerek mutluk yolunda ilk adımlarını attılar.

Tuğçe Arıkan ve Serkan Çetin’in nikahlarını Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat kıyarak genç çifte ömür boyu mutluluklar diledi.

Milas Spor Camiasının tanınmış simalarının katıldığı ve oldukça kalabalık bir davetli grubu tarafından izlenen düğün merasimine genç çiftimizin başta aile bireyleri olmak üzere sevenleri, akrabaları, dostları ve Milas spor camiasının tanınmış isimleri katılarak genç çiftin mutlu günlerinde kendilerine destek oldular.

Gazetemiz adına Tuğçe Arıkan’a ve Serkan Çetin’e başarılı ve mutlu bir evlilik yaşamı diliyoruz.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500