Advert
Advert
Advert

ÜLKÜ OCAKLARINDAN GAZETECİLERE TEŞEKKÜR…

ÜLKÜ OCAKLARINDAN GAZETECİLERE TEŞEKKÜR…
Bu içerik 1780 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Ülkü Ocağı Kültür ve Eğitim Vakfı Başkanı Hayrettin Gönül, ilçede görev yapan basın mensuplarına ocak binasında bir öğle yemeği vererek, kendilerine verdiği katkı ve destek için teşekkür edip birer belge taktim etti…

29 Temmuz 2016 tarihinde Milas Ülkü Ocağı Başkanlığı’na atanmasıyla çalışmalara hızlı bir şekilde başlayan ve aralıksız sürdüren Milas Ülkü Ocağı Kültür ve Eğitim Vakfı Başkanı Hayrettin Gönül, ilçede görev yapan basın mensuplarıyla bir kez daha bir araya geldi.

Ülkü Ocağı Hizmet binasında gerçekleştirilen toplantıda basın mensuplarına öğle yemeği ikram edilirken, Ocak Başkanı Gönül, çalışmaları hakkında basın mensuplarına kısa bir bilgilendirmede bulundu.

Gönül; “Arkadaşlar, sizlerinde bildiği ve büyük bir destek verdiği ‘Uyuşturucuya Hayır’ çalışmamızın halkalarından biri olan, Sanatçı Ali Kınık ve Şair-Yazar Yüksel Çetin Tokdemir’in katıldığı konser öncesi ve konser sırasında sizlerin büyük katkılarını gördük. Konser öncesinde bir teşekkür konuşması yaptım, o konuşmada sizlerin isimlerini bilerek söylemedim. Çünkü sizlerle konser sonrası bir araya gelmeyi, katkılarınız için farklı bir şeyler yapma adına böyle davrandım.

Bugüne kadar Milas Ülkü Ocağı Kültür ve Eğitim Vakfı’na, bizlerin çalışmalarına koşulsuz destek verdiniz. Bu anlamda sizlere ve temsil ettiğiniz kurumlara yürekten teşekkür ediyoruz. Bizler mümkün olduğu kadar şeffaf bir yönetim anlayışı, yapacağımız her faaliyet öncesi pek çok insanla görüş alış-verişinde bulunmaya özen gösteriyoruz. Sizlerden de bu anlamda kimi zaman fikir desteği aldık. Bu nedenle de sizlere teşekkür ediyoruz. Bundan sonraki süreçte de aynı anlayışla çalışmalarımıza devam edeceğiz” diyerek basın mensuplarına katkıları için teşekkür etti.

Birlikte yenilen öğle yemeğinin ardından Şehit Fethi Sekin Sanat Atölyesi’nde yapılan çerçeveli birer teşekkür belgesini, Milas Ülkü Ocağı Kültür ve Eğitim Vakfı Başkanı Hayrettin Gönül, toplantıya katılan basın mensuplarına takdim etti.

Düzenlenen toplantı, birlikte ülkü ocağı hizmet binası içerisindeki birimlerin incelenmesiyle son buldu.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500