Advert
Advert
Advert

BAŞKAN TOKAT’TAN ANLAMLI ZİYARET…

BAŞKAN TOKAT’TAN ANLAMLI ZİYARET…
Bu içerik 1946 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, M. Önal Karadeveci Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde eğitim gören engelli öğrencileri ziyaret ederek çeşitli hediyeler dağıttı…

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, 10-16 Mayıs Engelliler Haftası nedeniyle M. Önal Karadeveci Bakım ve Rehabilitasyon merkezinde eğitim gören çocukları ziyaret etti. Öğrenciler, Başkan Tokat’ı büyük bir sevinçle karşıladı. Çeşitli hediyeler dağıtan Başkan Tokat çalan müzik eşliğinde çocuklarla oyun oynadı.

Öğrencilerle sohbet edip şakalaşan Başkan Tokat, engelli vatandaşlara daha yaşanabilir bir Milas’ı hazırlamak amacıyla hizmet ürettiklerini söyledi. Başkan Tokat, “Milas’ta tüm engelleri ortadan kaldırmak ve engelli vatandaşlarımıza hayatı kolaylaştırmak için çalışıyoruz. Bu anlamda Milas Belediyesi olarak elimizden gelen gayreti gösteriyoruz” dedi.

Milas'ta uzun yıllardır hizmet veren M. Önal Karadeveci Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Sevim Seringen ise ziyareti ve okula verdiği desteklerden dolayı Başkan Tokat’a teşekkür etti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500