Advert
Advert
Advert

TUANA YENİ İMAJINI TANITTI…

TUANA YENİ İMAJINI TANITTI…
Bu içerik 6704 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

White Life adı altında kişisel bakım merkezi olarak hizmet veren ve Milaslı hanımların gözdesi kişisel bakım merkezi, adını TUANA olarak değiştirdi…

Sahipliğini Rıfat Taşçı’nın yaptığı kişisel bakım merkezi, isim ve imaj değişikliği ile Milaslı hanımlara hizmet sunmaya devam edecek. Atatürk Bulvarı No: 18 (MİGROS karşısında) faaliyetine devam eden TUANA Kişisel Bakım Merkezi, resmi açılışı ile de Milaslılara yeni imajını tanıttı.

AK Parti Milas İlçe Başkanı Levent Akyer, CHP Milas İlçe Başkanı Suat Özcan, Milas Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Celal Devrim, Kargıcak Mahalle Muhtarı İsmail Demir ve kalabalık bir davetli grubunun katılımıyla gerçekleşen açılışta işletme sahibi Rıfat Taşçı, konuklarına ‘hoş geldiniz’ derken; “İsim değişikliği ve yeni imajımızla kaldığımız yerden hizmet sunmaya devam edeceğiz. Bizleri bu özel ve mutlu günümüzde yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

İşletme sahibi Rıfat Taşçı ve eşi Özlem Taşçı ile birlikte açılış kurdelesini kesen konuklar, işletmenin tüm bölümlerini gezdi ve uygulanan kişisel bakım hakkında bilgi aldılar.

Açılışa katılan seçkin konuklar, kendilerine sunulan ikramları tadarken, masa etrafında derin bir sohbete daldılar.

Açılışa son dakika katılan Milas Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Celal Devrim, Muğla Vergi Dairesi Başkanı’nın ziyareti nedeniyle geç kaldığını belirterek; “İlçemiz özellikle bu alanda son yıllarda önemli adımlar atmayı başarmıştır. İnsanların iç dünyası kadar dış görünümüne de önem verdiği günümüzde bu tür işletmelerin varlığı, bu alandaki eksiklikleri gidermektedir. İşletmenin ilçemize hayırlı-uğurlu olmasını diliyorum. İnşallah çok uzun yıllar halkımıza güzel hizmetler sunar, bu yolla hem işletme kazanır, hem de bu güzel hizmetten halkımız yararlanır” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500