Advert
Advert
Advert

ARSLAN, BU KEZ İKİZKÖY’DE…

ARSLAN, BU KEZ İKİZKÖY’DE…
Bu içerik 5466 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Kaymakamı Eren Arslan mahalle ziyaretlerine her hafta olduğu gibi bu hafta da devam etti… Arslan’ın Bu haftaki ziyaret adresi İkizköy Mahallesi oldu…

Genellikle Cuma günlerini mahalle ziyaretlerine ayıran Kaymakam Eren Arslan, gittiği her mahalle ziyaretinde olduğu gibi İkizköy Mahalle ziyaretini de kurum müdürleriyle beraber gerçekleştirdi.

İkizköy Mahallesi’nde mahalle muhtarı Muhsin Bilge ve vatandaşlar tarafından karşılanan Kaymakam Arslan, mahalle meydanında kendilerini bekleyen vatandaşlarla sohbet etti.

Mahalle muhtarından mahalle hakkında bilgi alan Kaymakam Arslan, mahalle halkının sorunlarını ve taleplerini dinledi. Özellikle mahallenin bulunduğu alanda kömür rezervi olduğu için Kamulaştırma ve kömür, dekapaj patlatma alanındaki çalışmalar esnasında köye verdikleri rahatsızlığı dile getiren mahalle halkı yetkililerden sorunların çözümü için talepte bulundular. Kaymakam Arslan, Muğla Çevre Şehircilik İl Müdürlüğü yetkilileri tarafından mahalle sakinlerine mahallenin taşınacağı yerler hakkında bilgilendirme yapıldı. Mahalle halkının konu ile ilgili endişeleri giderildi. Mahalle meydanında vatandaşların talepleri dinlendikten sonra mahallede bulunan bakıma muhtaç ailelere Milas Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından erzak paketi teslim edildi.

Kaymakam Arslan’a mahalle ziyaretinde Muğla Çevre Şehircilik İl Müdürlüğü Proje ve Yapım Şube Müdürü İsmail Ceylan, teknik personeller Eşref Okursoy, Serkan Nazlı, Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Temsilcisi, Milli Emlak Müdürü Mehmet Mertsoy, Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı Müdürü Cihan Kuran, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Ergün Kırova, Aydem İlçe Müdürü Atilla Uzunoğulları, Telekom Müdürü V. Şener Keleş ve Milas Ziraat Odası Başkanı İsmail Atıcı eşlik etti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500