Advert
Advert
Advert

YAVRU VATANDA MUĞLALI TENİSÇİLERİN BAŞARISI…

YAVRU VATANDA MUĞLALI TENİSÇİLERİN BAŞARISI…
Bu içerik 1297 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Kıbrıs’ta Girne Belediyesi ev sahipliğinde düzenlenen 8-9-10-12-16 yaş kategorilerinde 200’e yakın sporcunun katıldığı Uluslararası Tenis turnuvasında Muğla Tenis Kulübü’nden Kuzey Günizi 12 Yaş erkekler şampiyonu olurken, Asya Günizi ve Nisan Tekin 10 Yaş kızlar ikincisi, Milas Tenis Akademisinden Alp Sarı 9 Yaş erkekler ikincisi oldu…

Turnuva sonunda düzenlenen ödül töreninde, K.K.T.C. Milletvekili Hasan Taçoy, Girne Belediye Başkanı Nidai Güngördü, KKTC Tenis Federasyonu Başkanı Rağıp Ratip, Spor Dairesi Müdürü Hasan Taçoy’un katıldığı törende ise, Muğla Tenis Kulübü Başkanı Seyhan Heb Gönüllü Turizm Elçiliği yaparak gelenlere ve turnuvaya katılan sporculara Muğla’yı tanıtan broşür, cd ve tanıtım metaryali dağıttı.

Muğla’lı tenisçilerin başarısından duyduğu memnuniyeti dile getiren Muğla Tenis Kulübü Başkanı Seyhan Heb, “Kıbrıs’a gelip tenis turnuvasına katılan, Muğla’yı farklı yaş gruplarında temsil ederek başarılı olan ve derece elde eden sporcularımızı ve onları destekleyen ailelerine, bizlerden katkılarını ve himayesini esirgemeyen Muğla Valisi Sayın Amir Çiçek’e, Menteşe Kaymakamı Caner Yıldız’a, Milas Kaymakamı Eren Arslan’a, Milas İmi Kolejine teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum” dedi.

Muğla’nın yılın her döneminde spor yapmaya müsait bir iklimi olduğunu belirten Seyhan Heb, “Turnuvaya katılan tüm sporcuları ve antrenörlerimizi Muğla’ya davet ediyorum. Muğla’nın yıl boyunca spor yapmaya uygun bir iklimi var. Muğla’da bir yandan tatilinizi yaparken diğer yandan profesyonel tenis antrenmanlarınıza devam edebilirsiniz bunun için altyapımız yeterli” diye konuştu.

K.K.T.C. Tenis Federasyonu Başkanı Rağıp Ratip Nazik daveti için Muğla Tenis Kulübü Başkanı Seyhan Heb’e teşekkür ederek “Muğla’ya daha önce gelmiş, çok güzel anılarla ayrılmıştık. Şimdi seyhan başkanımızın daveti üzerine yeniden gelmeyi düşünüyoruz” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500