Advert
Advert
Advert

KONSER VE ŞİİRLE COŞULACAK…

KONSER VE ŞİİRLE COŞULACAK…
Bu içerik 2888 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Projeleri yararına konser ve şiir dinletisi düzenlenecek…

Milas Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından 10 Mayıs 2017 Çarşamba günü saat 20’de Milas Amfi Tiyatro’da Ali Kınık konseri ve Yüksel Çetin Tokdemir şiir dinletisi gerçekleştirilecek.

Milas Ülkü Ocakları Başkanı Hayrettin Gönül düzenlenecek konser ve şiir dinletisine tüm Milas halkını davet ederek;

“Milas Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı olarak yapmış olduğumuz faaliyetler ve hayata geçirdiğimiz projeler ile Türk gençliğine ve teşkilatımıza hizmet yolunda yorulmadan, yılmadan çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Gençliğimize yönelik projeler, Madde bağımlılığı ile aktif mücadele, Eğitim hususunda çalışmalar, Sosyal faaliyetler ve Sosyal sorumluluk projeleri ile Teşkilat olarak aktif, faal çalışmalarımıza her geçen zamanda yenilerini eklemek için çabalarımız yoğun şekilde sürmektedir.

Ülkü Ocakları her şeyden önce bir gönül seferliği hareketidir. Gönülden gelen aşk, yürekte vuran sevda, ruhumuza yansıyan Bayrak ve Vatan’a sadakat tartışmasız bir duruş halidir. Türk Milliyetçileri ve Aziz Türk Milleti dünden bugüne bu duruş ile hayat bulmuş, bağımsızlığından ve sevdasından asla vazgeçmemiştir.

Bu güçlü ruh halinin, hayata geçirecek olduğumuz projeler ile Milas’ta daha da canlanması ve gönül seferberliğinin birliğe ve dirliğe vesile olması düşüncesi ile Milas Ülkü Ocakları projelerimiz yararına, Sanatçımız Ali Kınık ve şair/yazar Yüksel Çetin Tokdemir ‘in sunum ve katılımları ile “Milliyetçi Türkiye” adlı konserimiz gerçekleşecektir.

Aziz milletimizin destek ve katkılarını beklediğimiz bu konserimize, bütün halkımız davetli olup her vatandaşımızı Milas Ülkü Ocakları Hizmet Binamıza çayımızı içmeye davet ediyorum.

Bilet alarak destek sağlamak isteyen vatandaşlarımız, Ocak binamız haricinde çarşıda ve hafta sonu Atapark’ta kurulacak olan stantlarımızı da ziyaret edebilirler.

10 Mayıs akşamı damarlarımızın Türklük ile dolduğu, gönüllerimizin heyecanla kabardığı, ruhlarımızın birliğe vardığı bir program da buluşmak ümidi ile selam ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500