Advert
Advert
Advert

BEÇİN SPOR ŞAMPİYONLUĞUNU KUTLADI…

BEÇİN SPOR ŞAMPİYONLUĞUNU KUTLADI…
Bu içerik 2364 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Bu yıl ilk kez mücadele ettiği 2. Amatör Küme’de grubunu lider tamamlayarak bir üst lig olan 1. Amatör Lige çıkma başarısı gösteren Beçin Gençlik Spor Kulübü düzenlenen yemekte bir araya geldi…

Etkinliğe Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Belediye Başkan Yardımcısı Faik Karagöz, CHP Milas İlçe Başkanı Suat Özcan, Kulüp Başkanı Erhan Çiftçi, yönetim kurulu üyeleri, futbolcular ve taraftarlar katıldı.

İlk kez mücadele ettiği 2. Amatör Küme’de başarılı bir sezon geçiren Beçin Gençlik Spor Futbol Takımı tüm rakiplerini geride bırakarak şampiyon olmanın mutluluğunu düzenlenen yemekte gönüllerince eğlenerek çıkardı.

Mylasa 48 Restaurant’ta düzenlenen şampiyonluk yemeğine katılan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat; “Milas Belediyesi Beçin Gençlik Spor'un şampiyonluğunu ve 1. Amatör Küme’ye çıkışını kutluyoruz. Daha ilk yıllarında büyük başarı kazandılar. Başta başkanımız Erhan Çiftçi ve yöneticilerimizi, Alim hocamı, kaptanımız Nusret ile tüm sporcu kardeşlerimi, takımına her zaman sahip çıkıp tribünlere akın eden tüm taraftarlarımızı kutluyor; hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Tokat’ın ardından söz alan Kulüp Başkanı Erhan Çiftçi kulübe verdiği destekten dolayı Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’a teşekkür ederek, gelecek sezonda da şampiyon olmak ve süper amatör lige çıkmayı hedeflediklerini belirtti. Yemek futbolcuların renkli eğlenceleri ile son buldu.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500