Advert
Advert
Advert

‘EGE DECOR’ AÇILDI…

‘EGE DECOR’ AÇILDI…
Bu içerik 6041 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

İlçemizde iç mimarlık, mühendislik, proje, tasarım ve uygulama alanında Milaslılara hizmet verecek olan ‘Ege Decor’ adlı işletme hizmete açıldı…

Milas’ta 23 Nisan Bulvarı, Polemon AVM yakınında yer alan, İç Mimar Erdem Tunca tarafından hizmete sunulan ‘Ege Decor’ adlı işletmenin açılış törenine Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Milas Ziraat Odası Başkanı İsmail Atıcı, eski Meclis Üyesi Halil Mutlu ve vatandaşlar katıldı.

Açılış töreninde bir konuşma yapan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat genç mimar Tunca’yı tebrik ederek, işletmenin hem sahiplerine hem de ilçemize hayırlı olması temennisinde bulunmasının ardından açılış kurdelesi katılımcılar tarafından kesildi.

Daha sonra işletmesi hakkında bilgi veren İç Mimar Erdem Tunca, eğitimini Kıbrıs Yakın Doğu Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü’nde tamamladığını belirterek, “Eğitimimin ardından Ankara’da 2 yıl boyunca köklü firmalarda çalıştım. Daha sonra memleketim Milas’a geldiğimde böyle bir işletmenin buraya ihtiyaç olduğunu hissederek bu işletmeyi açtım. Gelen müşterilerimize sadece mutfak olarak hizmet değil ev konusunda her türlü tadilat ve anahtar teslim olarak çalışıyoruz. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda kişiye özel çizimlerimizi yapıyor ve istekleri doğrultusunda gerçekleştiriyoruz” diyerek sözlerini tamamladı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500