Advert
Advert
Advert

TES-İŞ 1 MAYIS’I İZMİR’DE KUTLADI…

TES-İŞ 1 MAYIS’I İZMİR’DE KUTLADI…
Bu içerik 2321 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

TES-İŞ Yatağan Şubesi; Yatağan, Yeniköy ve Kemerköy’deki üyeleriyle birlikte TÜRK-İŞ, DİSK, KESK ve TMMOB konfederasyonları tarafından İzmir Gündoğdu Meydanı’nda düzenlenen 1 Mayıs İşçi Bayramı’na katıldı. Eşleri ve çocuklarıyla birlikte İşçi Bayramı’nı İzmir’de karşılayan TES-İŞ üyeleri İşçi Bayramı’nı şarkılar, marşlar, sloganlar, halaylar ile karşıladı.

TES-İŞ Sendikası Yatağan Şube Başkanı Fatih Erçelik İzmir Gündoğdu Meydanı’nda düzenlenen bayram hakkında yaptığı açıklamada; Şubemiz çalışma alanı içerisinde bulunan Yatağan, Yeniköy ve Kemerköy İşyerlerinde çalışan Üyelerimizle birlikte TÜRK-İŞ, DİSK, KESK ve TMMOB Konfederasyonları tarafından İzmir Gündoğdu Meydanı’nda düzenlenen 1 MAYIS İşçi Bayramına yoğun bir şekilde eş ve çocuklarımızla birlikte katıldık.

Sendikamız TES-İŞ’e yaraşır düzen, tertip ve disiplin içerisinde gerçekleşen İzmir 1 MAYIS İşçi Bayramı etkinliği, herhangi bir olaya meydan vermeden günün anlam ve önemine binaen şarkılar, marşlar, sloganlar, halaylar çekilerek sona ermiştir.

1 MAYIS İşçi Bayramının tüm üyelerimize, alın teriyle geçinen emekçilere kazanımlar getirmesi dileğiyle.

YAŞASIN 1 MAYIS İŞÇİ BAYRAMI

YAŞASIN 1 MAYIS

BİRLİK MÜCADELE ve DAYANIŞMA GÜNÜ” ifadelerini kullandı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500