Advert
Advert
Advert

TOKİ KARANLIĞA GÖMÜLDÜ…

TOKİ KARANLIĞA GÖMÜLDÜ…
Bu içerik 4214 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Gizem Kapusuz’un haberi…

İlçemizde yer alan TOKİ konutlarının çevresini aydınlatan sokak aydınlatma lambalarının çalışmaması, TOKİ sakinlerinin tepkisine neden oluyor!...

İlçemizde yer alan, 300 haneli TOKİ konutlarında yaşayan vatandaşlar, sokak aydınlatma lambalarının çalışmaması nedeniyle karanlığa gömüldü. Uzun süredir sokak lambaları yanmayan bölge sakinleri, akşamları sokağa çıkamaz hale geldiklerini belirterek şunları söylediler; “Çocuklarımız akşam saatlerinde kapı önüne çıkmaya korkuyor, işten evine gelen kadınlar da büyük tedirginlik yaşıyor. Yeni bir yerleşim alanı olan bu bölge, ilgililer tarafından pek ilgilenilmeyen bir yer haline geldi.  Aydınlatma cihazlarının bir an önce onarılmaları gerekiyor. Yetkililerden bu sorunun çözümünü istiyoruz. Işıklar kenti Milas’a bu karanlık hiç yakışmıyor.”

TOKİ konutlarında konuştuğumuz kadınlar, birçok kadının özel işletmelerde vardiyalı işlere gidip geldiklerinden, gece karanlığında servise gitmek veya iş bitimi servisten inip konutlara giderken, çevrede bulunan karanlığın kendilerinde büyük korktu yarattığını belirterek, bu sorunun kısa sürede çözümünün kendilerini rahatlatacağını ifade ettiler.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
bırısı     2017-05-04 korkuyorsan evde otur bizim gibi
bırısı     2017-05-04 korkuyorsan evde otur bizim gibi
gh     0000-00-00 Yaziik