Advert
Advert
Advert

KAYMAKAM ARSLAN’DAN MENTEŞ’E ZİYARET…

KAYMAKAM ARSLAN’DAN MENTEŞ’E ZİYARET…
Bu içerik 2383 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Kaymakamı Eren Arslan mahalle ziyaretlerine her hafta olduğu gibi bu hafta da devam etti…

Kaymakam Arslan’ın bu haftaki ziyaret adresi Menteş Mahallesi oldu. Genellikle cuma günlerinin bir kısmını mahalle ziyaretlerine ayıran Kaymakam Arslan, gittiği her mahalle ziyaretinde olduğu gibi Menteş Mahalle ziyaretini de kurum müdürleriyle beraber gerçekleştirdi. Mahalle girişinde mahalle muhtarı Bayram Arıcı ve vatandaşlar tarafından karşılanan Kaymakam Arslan, mahalle kahvehanesine geçerek kendilerini bekleyen vatandaşlarla sohbet etti.

Mahalle muhtarından mahalle hakkında bilgi alan Kaymakam Arslan, daha sonra mahalle halkının sorunlarını dinledi. İlçe Tarım Müdürlüğü’nü ilgilendiren çeşitli sorunların çözümü için İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Eşref Arslan’a talimat verdi. Aydem ve Telekom ile ilgili diğer sorunları da dinleyen Arslan sorunun çözümü için konunun bizzat kendisinin takibinde olacağını söyledi.

Mahalle kahvesinde vatandaşların taleplerini, sıkıntılarını dinledikten sonra Remzi Ozan-Mehmet Kadıoğlu Özel Eğitim İş ve Uygulama Okulunu ziyaret eden Kaymakam Arslan Milas İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, Okul Müdürü ve öğretmenlerinden bilgi aldı. Daha sonra ise okulda eğitim gören öğrencilerin çalışmalarını atölyelerinde bizzat inceleyen Kaymakam Arslan yaptıkları çalışmalardan dolayı öğrenciler ve öğretmenlerine teşekkür etti. Remzi Ozan-Mehmet Kadıoğlu Özel Eğitim İş ve Uygulama Okulu’na ziyareti sonrasında ise Menteş Mahallesinde ikamet eden gazi, yaşlı ve bakıma muhtaç aileleri ziyaret etti.

Kaymakam Arslan’a mahalle ziyaretinde İlçe Emniyet Müdürü Turgay Ava İlçe Yazı İşleri Müdür Refik Koçi, Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Temsilcisi, Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı Müdürü Cihan Kuran, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Ergün Kırova, Aydem İlçe Müessese Müdürü Atilla Uzunoğulları, Telekom Müdürü V. Şener Keleş,  eşlik etti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500