Advert
Advert
Advert

SON ŞAMPİYON YİNE KAZANDI…

SON ŞAMPİYON YİNE KAZANDI…
Bu içerik 2121 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Maçın Hakemleri: Erdal Sorgun, Kadem Tekin, Hasan Can Ünal

Mülki Amirlik: Mahmut Gül, Eren Arslan, İsa Bal, Turan İvgin, Ramazan Akkoyun, Güray Fedakâr, Ali Akın Çilek, Çağrı Arıkan, Soner Becek

Yedekler: İbrahim Şahin, Fuat Beycur, Hasan Başaran

Hava Meydan Komutanlığı: Ahmet Karaköse, Ayhan Erikçi, Furkan Bulut, Mehmet Kahraman, Şevket Kaman, Mehmet Bozkurt, Hakan Ceylan, Fatih Koçak, Soner Mert

Yedekler: Metin Çayır, Bestami Ural, Selçuk Candemir, Ziya Sır, Gültekin Özlü, Gökhan Gencer

Hava Meydan Komutanlığı:3 - Mülki Amirlik:2

28 Nisan Cuma günü Milas Bodrum Havalimanı Çim Sahasında oynanan Milas Bodrum Hava Limanı Kurumlar Arası Çim Saha Futbol Turnuvasının Şampiyonluk karşılaşmasını kazanan Hava Meydan Komutanlığı Futbol Takımı üçüncü yıllarında ikinci şampiyonluklarını aldılar.

Milas Kaymakamı Eren Arslan ve Milas Milli Eğitim Müdürü İsa Bal’ın da forma giydikleri ve bu yıl yapılan turnuvaya ilk kez katılan Milas Mülki Amirlik Futbol Takımı ile geçen senenin turnuva şampiyonu Hava Meydan Komutanlığı Futbol Takımı arasında oynanan turnuva şampiyonluk karşılaşmasını Muğla Bölgesi resmi futbol hakemleri yönettiler.

Karşılaşmaya hızlı başlayan Mülki Amirlik maçın ilk yarısında Çağrı Arıkan’ın attığı golle 1-0 öne geçmesine rağmen galibiyetlerini uzun süre korumayı başaramadılar. Maçta dengeyi kuran Hava Meydan Komutanlığı Soner Mert’in attığı golle maçta dengeyi yeniden sağladı ve skor 1-1 oldu.

Maçın ikinci yarısında oyunu yönlendiren ve gol atakları yapan Hava Meydan Komutanlığı Soner Mert’in attığı ikinci golle maçta 2-1 öne geçti.

Mülki Amirlik bu gole savunma oyuncu Ramazan Akkoyun’un kornerden gelen topu kafayla filelere göndermesiyle karşılık verdi ve skor maçta yine 2-2 oldu.

Karşılaşmanın sonlarına doğru her iki takımda net gol pozisyonlarından yararlanamadılar. Müsabaka penaltılara kalacak derken gelişen son atakta Hava Meydan Komutanlığı oyuna ikinci yarıda giren Gültekin Özlü ile bir gol daha atarak skoru 3-2 yaptı.

Maçın kalan sürelerinde her iki takım adına gol sesi gelmedi ve karşılaşma Hava Meydan Komutanlığını rakipleri Mülki Amirliği 3-2 yenmesi ile sonuçlandı.

Son derece keyifli heyecanlı ve finale yakışır bir karşılaşmaya imza atan 2 takımın sporcuları maç sonrasında birbirlerini kutladılar.

Üçüncülük Maçı…

TGS:5 - Pars Güvenlik:2

Turnuvanın 27 Nisan Perşembe günü yapılan Üçüncülük maçında karşılaşan TGS- Pars Güvenlik maçında karşılaşmayı 5-2 kazanan TGS takımı turnuvanın üçüncülüğünü elde etti. Karşılaşmayı Spor Muhabiri Hüseyin Açar yönetti. Yardımcı Hakemliklerini ise İbrahim Kıymık ve Bahadır Erdem yaptılar.

ÖDÜL TÖRENİ…

Milas Bodrum Hava Limanı Kurumlar Arası Çim Saha Futbol Turnuvası Şampiyonluk maçı sonrasında turnuvanın ödül töreni düzenlendi.

Ödül Törenini Milas Bodrum Havalimanı Baş Müdür Yardımcısı Hasan Tosun Sundu.

Ödül Törenine ve turnuvanın şampiyonluk maçını izlemeye Milas Baş Savcısı Bilal Gümüş, Milas Bodrum Hava Limanı Başmüdürü Kemal Daştan, Baş Müdür Yardımcısı Hasan Tosun, Muğla İl Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Serkan Öçalmaz, Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Mustafa Ali Ünlüsoy. Milas Bodrum Hava Limanı Emekli Başmüdürü Vedat Atabek Turnuva Komitesi Sorumlusu Ersin Köksal, Hava Meydan ve Garnizon Komutanı Cenk Erataç ve Milas Bodrum Hava Limanı Kurum amirleri ile çok sayıda futbolsever katılarak turnuvaya destek oldular.

Turnuva Ödül Töreninde şampiyonluk maçı sonrasında bir konuşma yapan Milas Kaymakamı ve Mülki Amirlik Sporcusu Sayın Eren Arslan turnuvayı düzenleyenlere ve turnuvaya katılan tüm takımlara teşekkür ederek turnuvanın dostluk adına güzel ve anlamlı bir spor etkinliği olduğunu söyledi ve turnuvada emeği geçenleri kutladı.

Teşekkür Plaketleri…

Turnuva Hakemleri: Hüseyin Açar, İbrahim Kıymık, Selahattin Tireli, Bahadır Erdem, Emrah Yatmaz, Cem Uzun

Turnuvaya Sponsor Firmalar…

HAVAŞ, THY Bodrum Satış Müdürlüğü

Turnuva Değerlendirmesi Kupa ve Ödül Kazananlar…

Turnuva Şampiyonu: Hava Meydan Komutanlığı

Turnuva İkincisi: Mülki Amirlik

Turnuva Üçüncüsü: TGS

Turnuva Dördüncüsü: Pars Güvenlik

En Centilmen Takım: TAV

En Centilmen Sporcu: Süleyman Yel-ARFF (Yurt İçi Uçak Bileti Gidiş Dönüş)

En İyi Kaleci: Onurhan Adıgüzel-Pars Güvenlik(Yurt İçi Uçak Bileti Gidiş Dönüş)

Gol Kralı: Soner Mert- Hava Meydan Komutanlığı(Yurt İçi Uçak Bileti Gidiş Dönüş)

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500