Advert
Advert
Advert

MİDOSK’UN YENİ BAŞKANI, ÜNLÜSOY’U ZİYARET ETTİ…

MİDOSK’UN YENİ BAŞKANI, ÜNLÜSOY’U ZİYARET ETTİ…
Bu içerik 3419 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Kısa bir süre önce yapılan genel kurulla Milas Doğa Sporları Kulübü Başkanlığı’na (MİDOSK) seçilen Nihat Erdoğan, Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mustafa Ali Ünlüsoy’u makamında ziyaret etti.

Kurulduğu günden bu güne kadar geçen süreçte yaptıkları faaliyetler ve çalışmalarla alanlarında isimlerinden söz ettiren MİDOSK da yeni yönetim belirlendi. Kısa bir süre önce yapılan genel kurulla kulübün Başkanlığı’na Nihat Erdoğan getirilirken, Başkan Yardımcılığı’na Halime Mazı seçildi. Başkan Erdoğan ve Başkan Yardımcısı Mazı göreve başladıktan sonra Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mustafa Ali Ünülüsoy’u makamında ziyaret ettiler.

Yapılan ziyarette kulüpleri ve yapmayı planladıkları çalışmalar ile 6-7 Mayıs tarihlerinde Bafa Mahallesi’nde yapılacak olan “3. Latmos Doğa” şenliğiyle ilgili bilgiler aktaran Başkan Erdoğan ve Başkan Yardımcısı Mazı, kulüp olarak faaliyetlerini artırarak devam ettirmek istediklerini ifade ettiler.

Kendisine yapılan ziyaretten dolayı teşekkür eden Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mustafa Ali Ünlüsoy; “Doğa sporları branşı ilçemizde her geçen gün hızla büyüyen bir ivme yakaladı. MİDOSK bu süreçte yaptığı çalışmalarla bu büyümede önemli bir pay sahibi. 6-7 Mayıs tarihlerinde yapılacak olan “3. Latmos Doğa Şenliği” ise ülke genelinde hızla büyüyerek duyulan ve katılımcı dayısı her geçen gün artan bir organizasyon. Çalışmalarda emeği geçen ve destek olan herkese teşekkür ediyorum. MİDOSK ile birlikte başarılı çalışmalar yapacağımıza inanıyorum.

Kısa bir süre önce yapılan genel kurulla yönetim kurulu başkanlığına seçilen Nihat Erdoğan’ı ve tüm yönetim kurulu üyelerini tebrik ederim. Ben kulübümüze özellikle yönetimlerinde bayan olduğu için ayrı bir teşekkür ediyorum. Bayanlarımızın her alanda katılımcı olmaları bizleri mutlu ediyor” dedi. 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500