Advert
Advert
Advert

19 MAYIS İÇİN HAZIRLIK TOPLANTISI YAPILDI…

19 MAYIS İÇİN HAZIRLIK TOPLANTISI YAPILDI…
Bu içerik 1909 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Her yıl 15-19 Mayıs tarihlerinde kutlanılan Gençlik Haftası ve 19 Mayıs günü kutlanılan Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları için oluşturulan komisyon ilk toplantısını yaptı.

Ülke genelinde her yıl 15-19 Mayıs tarihlerinde kutlanılan Gençlik Haftası ve 19 Mayıs günü kutlanılan Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları için Milas Kaymakamı Eren Arslan Başkanlığı’nda bir komisyon oluşturuldu. Oluşturulan Komisyon ilk toplantısını Milas Kaymakamlığı Toplantı Salonu’nda yaptı.

Kaymakam Eren Arslan’ın başkanlığında oluşturulan komisyonun sekretaryasını ise Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü yapacak.

Yapılan ilk toplantıda Gençlik Haftası ve Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda yapılacak olan etkinliklerin ön görüşmeleri yapılarak, ne gibi organizasyonların yapılacağı kararlaştırıldı.

Komisyon tarafından 15-19 Mayıs haftası boyunca ilçede Gençlik Haftası Açılış Programı, Liseler arası voleybol turnuvası final maçları, Hentbol turnuvası, Badminton Turnuvası, aileler arası badminton ve hentbol turnuvaları, liseler arası Basketbol turnuvası final maçları, Bisiklet Turu, Halk Eğitim Merkezi Geleneksel Yıl Sonu El Sanatları Sergisi, Liselerarası Futsal Turnuvası Final Maçları, “Atatürk ve Gençlik” Başlıklı Konferans, Bisiklet Turu,  Bilek güreşi turnuvası, Halk Oyunları, Jimnastik, Okçuluk, Karate, Judo, Taekwando gösterileri, Kan Bağışı Kampanyası, Karma Gençlik Orkestrası ve korusunun konseri, Fener Alayı, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamalarının yapılması kararlaştırıldı.

Yapılacak olan organizasyonların Milas’a ve Milaslılara yakışan bir şeklide olması için herkesin üzerine düşen görevi yerine getirmesi gerektiğini ifade eden Milas Kaymakamı Eren Arslan; “Bir hafta boyunca ilçemizde farklı etkinliklerde yapılacak. Bunun için tüm organizasyonların bir arada sağlık bir şekilde yürütülmesi gerekmekte. Gerekli olan çalışmaların titizlikle yapılması ve kutlamaların haftanın ve Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’na uygun şekilde olması gerekli” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500