Advert
Advert
Advert

HENTBOLUN YILDIZLARI KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİ…

HENTBOLUN YILDIZLARI KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİ…
Bu içerik 1386 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü bünyesinde devam eden ‘Hentbol Kursu’na katılan başarılı sporcular sabah kahvaltısında bir araya geldi.

Milas Gençlik Hizmetler ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından açılan ve öğrenci sayısı her geçen gün artarak devam eden Hentbol branşındaki sporcuların dayanışmasını ve kaynaşmasını artırmak amacıyla Hentbol Antrenörü Tuğçe Handan Demirel tarafından sabah kahvaltısı düzenlendi.

Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü bahçesinde bir araya gelen Hentbolun başarılı yıldızları birlikte kahvaltı ederken aynı zamanda keyifli dakikalarda yaşadılar.

Sporcuların birlikte zaman geçirmelerinin elde edilen başarılarda önemli bir yere sahip olduğunu ifade eden Hentbol Antrenörü Tuğçe Handan Demirel; “Çocuklarımız antrenmanların dışında da bir arada olduğu zaman bir birlerini daha iyi tanıyorlar. Bu sayede hem antrenmanlarda hem de maçlarda başarı oranımız artıyor. Hentbola olan ilgili ilçemizde her geçen gün artıyor. Bu durumda bizleri fazlasıyla memnun ediyor. Bizlere destek olan velilerimize, kurum ilçe müdürümüz Mustafa Ali Ünlüsoy’a ve il Müdürümüz Serkan Öcalmaz’a teşekkür ederim” dedi.

Hentbol branşında elde edilen başarıların sürekli hale geldiğini ifade eden Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mustafa Ali Ünlüsoy; “Müdürlüğümüz bünyesinde açılan spor kurslarına katılan çocuklarımızın bir arada olmaları amacıyla her branşta çeşitli aktiviteler yapmak amacıyla çalışmalarımız devam ediyor. Bu kez de hentbol branşındaki sporcularımız için Antrenörümüz Tuğçe Handan Demirel tarafından kurumumuzda sabah kahvaltısı düzenlendi. Sporcularımız bu kahvaltıda keyifli dakikalar geçirdiler. Ben özellikle çocuklarımızın başarısı için bizlere destek olan sporcu velilerimize ediyorum” dedi. 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500