Advert
Advert
Advert

GENÇLİK HAFTASI VOLEYBOL VE FUTSAL TURNUVASI…

GENÇLİK HAFTASI VOLEYBOL VE FUTSAL TURNUVASI…
Bu içerik 969 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Milli Eğitim Müdürlüğü ve Milas Gençlik ve Spor Müdürlüğü işbirliği ile gerçekleştirilen 19 Mayıs Gençlik Haftası spor etkinlikleri, liseler grubu futsal ve voleybol karşılaşmaları ile başladı.

Futsal turnuvasında 4 grupta, 13 takım müsabakalarda yer alırken, genç kızlar liseler grubunda 2 grupta, 8 takım turnuvaya katıldılar.

19 Mayıs Gençlik Haftası spor etkinliklerinde, Milas’ta görev yapan beden eğitimi öğretmenleri hakem olarak müsabakaları yönetiyorlar.

Futsal Karşılaşmalarında Grup Maçları Tamamlandı…

A gurubu:1-Sağlık Meslek Lisesi, 2-Atatürk Mesleki Teknik Anadolu Lisesi 1, 3- Final Lisesi

B grubu:1-Endüstri Meslek Lisesi, 2-Sebahattin Akyüz Fen Lisesi, 3-Sınav Lisesi

C grubu:1-Anadolu Lisesi, 2-Atatürk Mesleki Teknik Anadolu Lisesi 2, 3-Ticaret Meslek Lisesi 2

D grubu:1-Dr. Mete Ersoy Anadolu Lisesi, 2-Cumhuriyet Anadolu Lisesi, 3-İmam Hatip Anadolu Lisesi, 4- Ticaret Meslek Lisesi 1

Grup Maçlarında oynanan karşılaşmalar sonrasında A grubunda 1. Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi(1), 2. Final Lisesi

B grubunda 1.Sebahattin Akyüz Fen Lisesi, 2. Sınav Lisesi

C grubunda 1.Anadolu Lisesi, 2.Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2

D grubunda 1.Dr. Mete Ersoy Anadolu Lisesi, 2.Cumhuriyet Anadolu Lisesi ilk iki sırayı alarak çeyrek final eleme maçları oynama hakkını elde ettiler.

Futsal turnuvasında çeyrek finale yükselen 8 takım arasında yapılan karşılaşmalar sonrasında 27 Nisan Perşembe günü yarı final ve üçüncülük karşılaşması oynanacak. Turnuvanın şampiyonluk müsabakası 19 Mayıs haftasında, Milas Spor Salonu’nda yapılacak.

Futsal Maç Sonuçları

Sağlık Meslek Lisesi:3 - Atatürk Mesleki Anadolu Lisesi (1):7

Anadolu Lisesi:10 - Atatürk Meslek Lisesi(2):9

EML:9 - Fen Lisesi:10

İmam Hatip Lisesi:7 – Dr. Mete Ersoy Anadolu Lisesi:10

Cumhuriyet Anadolu Lisesi:7 - Ticaret Meslek (1):7

Ticaret Meslek(2):4 - Anadolu Lisesi:11

Cumhuriyet Anadolu Lisesi:7 - İmam Hatip Lisesi:2

Final Lisesi:4 - Sağlık Meslek Lisesi:4

EML:7 - Sınav Lisesi:7

Ticaret Meslek(2)1 - Atatürk Mesleki Teknik Lisesi (2):7

Sağlık Meslek Lisesi:3 - Atatürk Mesleki Teknik Lisesi(1):7

Final Lisesi:4 - Atatürk Mesleki teknik Lisesi(1):4

Fen Lisesi:10 - Sınav Lisesi:5

Çeyrek Final Maç Sonuçları

Atatürk Mesleki Teknik Anadolu Lisesi(1):13 - Atatürk Mesleki Teknik Anadolu Lisesi (2):3

Final Lisesi:5 - Anadolu Lisesi:9

Fen Lisesi:6 - Cumhuriyet Anadolu Lisesi:9

Sınav Lisesi:4 – Dr. Mete Ersoy Anadolu Lisesi:6

Yarı Final Karşılaşmaları

28 Nisan Cuma

Saat 10.00

Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi-Cumhuriyet Anadolu Lisesi

Saat 11.00

Dr. Mete Ersoy Anadolu Lisesi-Anadolu Lisesi

Voleybol Maçları Devam Ediyor…

2 grupta, 8 lise kız takımının katıldıkları voleybol turnuvası, Dr. Mete Ersoy İlk Yaz Spor Salonu’nda oynanmaya devam ediliyor.

Turnuvada Alınan Sonuçlar:

Sınav Lisesi:0 - Sağlık Meslek Lisesi:3

Ticaret Meslek Lisesi:1 - Anadolu Lisesi:3

İMİ Lisesi:3 - Ticaret Meslek Lisesi:1

Kız Meslek Lisesi:1 - Sebahattin Akyüz Fen Lisesi:3

Cumhuriyet Anadolu Lisesi:0 - Anadolu Lisesi:3

Sebahattin Akyüz Fen Lisesi:3 - Sağlık Meslek Lisesi:0

Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi:3 - Sınav Lisesi:0

Cumhuriyet Anadolu Lisesi:3 - İMİ Lisesi:0

Turnuvada Oynanacak Maç Programı

28 Nisan Cuma saat 11.00

Ticaret Meslek Lisesi-Cumhuriyet Anadolu Lisesi

Saat 13.00

İMİ-Anadolu Lisesi

2 Mayıs Salı saat 11.00

Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi- Sağlık Meslek Lisesi:

Saat 13.00

Sınav Lisesi-Sebahttin Akyüz Fen Lisesi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500