Advert
Advert
Advert

GÜNAY KARADAĞ’A TEŞEKKÜR PLAKETİ…

GÜNAY KARADAĞ’A TEŞEKKÜR PLAKETİ…
Bu içerik 2369 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Gençlik Güreş İhtisas Spor Kulübü Derneği Başkanı İlhan Hazer, kulübün kuruluşunda emeği geçen ve çalışmalara büyük destek veren Günay Karadağ’ı ziyaret ederek plaket verdi.

Milas Gençlik Güreş İhtisas Spor Kulübü Derneği Başkanı İlhan Hazer, beraberinde derneğin 2. Başkanı Hasan Ölmez ve derneğin önceki dönem Muhasip Üyesi olan ve Karadağ’la birlikte aynı yönetimde bulunan Hakkı Birgi ile beraber derneğin kuruluşunda büyük katkıları olan Günay Karadağ’ı evinde ziyaret etti. Ziyarette Karadağ’a yapmış olduğu çalışmalar ve kulübe verdiği emekleri için teşekkür eden Hazer; “Sizin gibi hayatlarından fedakârlık ederek Milas’ta güreş ateşini yakan insanlara saygımız sonsuz” dedi.

Dernek olarak kuruluşlarından bugünlere gelmelerinde emeği olan her insana ulaşmaya çalıştıklarını ve onların tecrübelerinden yararlanmak istediklerini kaydeden Başkan Hazer; “Milas’ta bir avuç güreş sevdalısının bir araya gelerek kurduğu derneğimiz sizlerin o ilk günlerdeki ruhunuz gibi çalışmalarını sürdürüyor. Dernek olarak geçtiğimiz yıl düzenlediğimiz bir etkinlikle geçmişte kulübümüze katkısı olan değerli büyüklerimize plaket vermiştik. Siz o gün rahatsızlığınızdan dolayı katılamamıştınız. Bugün arkadaşlarımızla beraber hem sizi ziyaret edelim dedik, hem de teşekkürlerimizi ileterek sohbet edelim istedik” dedi.

Gerçekleşen ziyaretten çok büyük bir mutluluk duyduğunu dile getiren Günay Karadağ; “Milas ta güreşin devam etmesi, bizim yaktığımız o meşaleyi bugün sürdürmeniz beni ziyadesi ile mutlu etti.  Şimdi sizin ziyaretinizle sanki derneği ilk kurduğumuz gün gibi sevindim, heyecanlandım. Derneğe zamanında büyük katkılarımız oldu. Maddi manevi elimizden ne geliyorsa yapmaya çalıştık. Ziyaretinizden dolayı ziyadesi ile mutluluk duydum. Beni çok duygulandırdınız” dedi.

Ziyarette Karadağ’ın anıları dinlendi. Oldukça duygulu anlara sahne olan ziyaret, Dernek Başkanı İlhan Hazer’in Karadağ’a plaket vermesi ile sona erdi. 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500