Advert
Advert
Advert

GENÇLİK HAFTASI ETKİNLİKLERİ BAŞLADI…

GENÇLİK HAFTASI ETKİNLİKLERİ BAŞLADI…
Bu içerik 1404 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ortaklaşa olarak düzenlenen futsal müsabakaları başladı…

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı ile 15-19 Mayıs Gençlik Haftası kapsamında Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ev sahipliğinde organize edilen Futsal müsabakaları başladı. İlçe genelindeki eğitim gören lise ve dengi okulların katıldığı turnuvalarda takımlar ilk sırayı alabilmek adına büyük bir mücadele veriyor.

Yapılan etkinlikle ilgili kısa bir açıklama yapan Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mustafa Ali Ünlüsoy, “Gençlerimizin kötü alışkanlıklardan durmalarını sağlamak amacıyla her türlü sportif organizasyonu yapmak istiyoruz. Amacımız çocuklarımızı sağlıklı birer birey olarak yetiştirmek. Bu anlamda İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile ortaklaşa düzenlediğimiz turnuvaların ilki olan Futsal başladı. Bu turnuvalarımız Voleybol ve Basketbol ile devam edecek. Ben katılan tüm takımlarımıza ve görevli tüm öğretmen arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Turnuvaların finallerini de 15-19 Mayıs Gençlik Haftası kapsamında yaparak organizasyonlarımızı tamamlayacağız” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500