Advert
Advert
Advert

YARI FİNAL MAÇLARI OYNANDI…

YARI FİNAL MAÇLARI OYNANDI…
Bu içerik 1539 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Şampiyonluk maçı Mülki Amirlik ve Hava Meydan Komutanlığı arasında oynanacak.

Her yıl geleneksel olarak yapılan Milas Bodrum Havalimanı Futbol Turnuvası’nda yarı final müsabakaları 24 Nisan Pazartesi günü oynandı.

Turnuvanın çeyrek final karşılaşmalarında rakiplerini yenerek eleyen Milas Mülki Amirlik, Hava Meydan Komutanlığı, Pars Güvenlik ve TGS takımları yarı finalde karşılaşarak turnuvanın şampiyonluğu için mücadele ettiler.

Milas Spor Muhabiri Hüseyin Açar, eski futbol hakemlerinden İbrahim Kıymık ve Hava Limanı Personeli Bahadır Erdem’in hakemlik yaptığı futbol turnuvasının yarı final karşılaşmalarını Milas Kaymakamı Eren Arslan, Havalimanı Başmüdürü Kemal Daştan, Baş Müdür Yardımcısı Hasan Tosun, Milas Bodrum Havalimanından Başmüdürü olarak emekli olan Vedat Atabek, Havalimanı Futbol Turnuvası Koordinatörü ve Sivil Savunma Amiri Ersin Köksal ile birlikte çok sayıda Havalimanı çalışanları izleyerek yarı finalde mücadele eden takımlara destek oldular.

Turnuvanın yarı final maçlarında rakiplerini yenen Mülki Amirlik ve Hava Meydan Komutanlığı turnuvanın şampiyonluğu için 28 Nisan Cuma günü saat 14.30’da sahaya son kez çıkacaklar. Turnuvanın üçüncülük karşılaşması TGS ve Pars Güvenlik Takımları arasında 27 Nisan Perşembe günü saat 12’de oynanacak.

Yarı Final Maçları Sonuçları

Milas Mülki Amirlik:3 - Pars Güvenlik:0

Hava Meydan Komutanlığı:5 - TGS:1

Turnuva Final Maç Programı

27 Nisan Perşembe Üçüncülük Karşılaşması

Saat 12.00

TGS: - Pars Güvenlik

Şampiyonluk Karşılaşması

28 Nisan Cuma

Saat 14.30

Mülki Amirlik: - Hava Meydan Komutanlığı

Ödül Töreni

Saat 16.00

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500