Advert
Advert
Advert

ADA MÜZİK VE ÖĞRENCİLERİ MÜZİK ZİYAFETİ VERDİ…

ADA MÜZİK VE ÖĞRENCİLERİ MÜZİK ZİYAFETİ VERDİ…
Bu içerik 4464 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Ada Müzik Organizasyon, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayram’ında muhteşem bir müzik ziyafeti verdi…

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği ve dünyada tek çocuk bayramı olarak bilinen aynı zamanda TBMM'nin açılışının 97. yıldönümü nedeniyle ülke genelinde kutladığımız 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, ilçemizde de çeşitli etkinliklerle kutlandı. İlçemizde müzik alanında faaliyet gösteren Ada Müzik tarafından, Pomelon Alışveriş Merkezi’nde saat 16.30’da başlayan ve 5- 17 yaş arasındaki çocukların katılımıyla gerçekleştirilen etkinlik, adeta şölene dönüştü.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Ada Müzik organizasyonuyla Pomelon Alışveriş Merkezi’nin katkılarıyla düzenlenen etkinlikte 2 saat boyunca 100’den fazla öğrenci marşlar, türküler ve şarkılar seslendirdiler. Saat 18.30’da sona eren etkinlikte tüm öğrenciler hep birlikte İzmir Marşını seslendirerek etkinliği sonlandırdılar.

İzleyenler tarafından büyük beğeniyle izlenen etkinlik hakkında bilgi veren Ada Müzik Kurucusu Feray Başpınar; “bayramların, bayram tadında kutlanmasını istiyoruz. Çocukların çocukluklarını doyasıya yaşamasını istiyoruz. Çocuklarımızın her zaman mutlu olmasını istiyoruz. Çocuklarımız her neyle ilgilenirlerse ilgilensinler mutlaka hayatlarının bir bölümünde müzikle tanışsınlar istiyoruz. 5 yaşından 17 yaşına kadar çocuklarımızın katıldığı etkinliğimize katılan tüm Milaslılara teşekkür ediyoruz” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500