Advert
Advert
Advert

GÜREŞÇİLER YÜZÜMÜZÜ GÜLDÜRDÜ…

GÜREŞÇİLER YÜZÜMÜZÜ GÜLDÜRDÜ…
Bu içerik 1757 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Mehmet Güçlü Güreş Eğitim Merkezi'nde eğitim alan güreşçilerimiz Antalya da yapılan şampiyonada takım halinde, Türkiye 3.'sü olma başarısını gösterdi.

Son dönemlerde elde ettiği başarılarla Milas’ın yüzünü güldüren Milas Mehmet Güçlü Güreş Eğitim Merkezi son olarak katıldıkları turnuvada hem bireysel olarak hem de takım halinde elde ettiği başarılarla Milas’ın yüzünü güldürmeyi bir kez daha başardı.

Antalya ilinde yapılan Türkiye 14-15 yaş Grekoromen Türkiye Şampiyonasına katılan Mehmet Güçlü Güreş Eğitim Merkezi sporcularından Abdullah Akdağ 1., Gökhan Kundak 2., Ramazan Tekin 3., Onur Avcı ise 5. oldu.

Ferdi olarak elde edilen başarıların ardından Milas Mehmet Güçlü Güreş Eğitim Merkezi yaklaşık olarak 150 takımın katıldığı şampiyonada Türkiye 3.'sü olarak göğsümüzü kabarttı.

Elde edilen başarının uzun bir zamandan bu yana disiplinli ve verimli çalışmanın eseri olduğunu ifade eden Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mustafa Ali Ünlüsoy, “Öncelikle bu başarıda katkısı bulunan tüm çalıştırıcılarımızı ve sporcularımızı kutluyorum. Güreş sporu ilçemizde her zaman başarılı sonuçlarla yüzümüzü güldürdü. Ben inanıyorum ki sporcularımız elde ettikleri bu başarılarına yenilerini ekleyerek spor yaşamlarına devam edeceklerdir” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500