Advert
Advert
Advert

ŞAMPİYON YENİ MİLASSPOR, BAL BARAJ MAÇI OYNUYOR…

ŞAMPİYON YENİ MİLASSPOR, BAL BARAJ MAÇI OYNUYOR…
Bu içerik 2177 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

2016-2017 sezonu Muğla Süper Amatör Küme Ligi şampiyonu ilçemiz takımı Yeni Milasspor, sezonun en son ve en önemli karşılaşmasında BAL Ligi’ne yükselmek için Yatağanspor ile Muğla Atatürk Stadyumu’nda bugün saat 15.30’da sahaya çıkıyor.

Bu Maçın Telafisi Yok…

Kazanan takımın 2017-2018 sezonunda BAL Ligi’nde mücadele edeceği Yeni Milasspor - Yatağanspor karşılaşmasına Milaslı ve Yatağanlı taraftarların büyük ilgi göstermesi bekleniyor.

Kurulduğu yıldan bu yıla kadar hiçbir sezonda şampiyonluk sevinci yaşayamayan ilçemiz ekibi Yeni Milasspor için tek hedef, Yatağan maçını kazanıp BAL Ligi’nde yeniden yer almak olarak belirlendi.

Sporcusu, teknik heyeti, kulüp yönetimi, Sevdamsın Yeni Milasspor Taraftarlar Derneği ve Milas halkı yıllar sonra gelen şampiyonluğun daha anlamlı olabilmesi için, BAL Ligi biletinin alınacağı Yatağan maçına büyük önem veriyorlar.

Telafisi olmayan BAL Ligine yükselme maçında Yatağanspor karşısında 2015-2016 sezonun da son karşılaşmasının rövanşı için sahaya çıkacak olan şampiyonumuz Yeni Milasspor’a tüm taraftarlar, Sevdamsın Yeni Milasspor Taraftarlar Derneği yöneticileri ve Amigo Şeker organizasyonunda 22 Nisan Cumartesi günü Muğla Atatürk Stadyumu’nda tribün desteği verilecek.

Mor Beyaz, Şampiyon Milas…

Sevdamsın Yeni Milasspor Taraftarlar Derneği Başkanı Nihat Abbak, Yeni Milasspor Amigosu Şeker lakaplı İbrahim Alır ve Yeni Milasspor Kulüp Başkanı Hasan Özmen Milaslı taraftarları ve futbolseverleri Yatağan maçına davet ederek; “ya hep ya hiç diyeceğimiz maçta doksan dakika Mor Beyaz Şampiyon Milas diye hep birlikte haykıralım” çağrısında bulundular.

22 Nisan Cumartesi günü saat 12’den itibaren Milas Kapalı Otoparktan sınırsız sayıda maça gitmek isteyen Yeni Milasspor taraftarları için araç kaldırılacağını belirten Sevdamsın Yeni Milasspor Taraftarlar Derneği Başkanı Nihat Abbak; “gün birlik ve beraberlik günüdür” diyerek taraftarları müsabakaya davet etti.

Kazanda Gel Milassporum…

22 Nisan Cumartesi günü Muğla Atatürk Stadyumu’nda saat 15.30’da Yatğanspor ile BAL Ligi’ne yükselme maçına çıkacak olan ilçemiz takımı, şampiyonumuz Yeni Milasspor’a gazetemiz adına başarılar diliyoruz.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500